Efekt jojo podczas odchudzania

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Prawdy Edenu

Re: Efekt jojo podczas odchudzania

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 5:49 pm

Cóż, ja myślę, że jest po prostu tak.

Jest jak jest. Pogódź się z tym jak jest.

Leć tam, dokąd wiatr cię zawieje.

Gdy co dokopią, ponarzekaj.

Gdy ci nie dokopią, wypij herbatę.

Wiatr zawiał, poleć tam, jak latawiec.

Wiatr nie zawiał, poodpoczywaj sobie.
Mówią staraj się, to się staraj, nie mówią, to się nie staraj.

Wielka Droga nie jest trudna dla tych,
którzy są wolni od preferencji.

Tam gdzie nie ma ani miłości ani nienawiści,
wszystko staje się jasne i jawne.

porzuć wszystko, co jest za lub przeciw.
„Lubię” kontra „nie lubię”
jest chorobą umysłu.

Kiedy głęboki sens rzeczy nie jest rozumiany,
wrodzony spokój umysłu zostaje zburzony.
Nie stawiaj oporu, chyba że się bronisz.

Strofy wiary w umysł,
wersja Indyjska.

Kicius_XXL
moderator
moderator

Postby Kicius_XXL » Tue Jan 09, 2018 5:53 pm

A więc, dla niektórych kobiet to będzie problem. Na przykład spotykam w pociągu młodą modelkę, zapraszam ją do kawiarni?

Łatwiej będzie podrywać dziewczyny skromne. Odpowiedni ja słoń, odpowiednia ona pasztet. Słonina z pasztetem i bochen chleba. Ale chleb pachnie, wspólnie upieczony. Jeszcze kluczyki od samochodu? Garnitur z krawatem, czy koszula z muchą.
Wyjąłeś mi to z ust.
Są kobiety którym nie dogodzisz i tak samo jest z facetami. Trzeba obnizyc poprzeczke

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 6:13 pm

Kiciuś, jestem moderatorem, ja powiem tak, co to za temat, co to za tytuł tematu. Żadnemu mojemu koledze w szkole podstawowej, liceum, nie przeszkadzała długość mojego tenisa, nawet na studiach, żadnemu mojemu koledze nie przeszkadzał rozmiar tenisa. Rozmiar penisa nie przeszkadzał prawie żadnej mojej poznanej koleżance, to zależy, jakie upodobania seksualne miała, czy gorące, bo ja bardziej spokojne upodobania.

Ale w życiu, im bardziej czułem się odrzucany, tym bardziej waga rosła. Im bardziej czułem się odrzucany, tym bardziej waga rosła. W okresach gdy nie czułem się odrzucany, waga spadała.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 6:14 pm

Sorry za literówki. Ale światło za słabe w pokoju.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 6:17 pm

Wiecie z Karuną, ja czułem się odrzucany, wtedy jadłem bo głodny. Pomińmy typ urody może na razie.
W okresach gdy nie czułem się odrzucany, apetyt że tak powiem spadał.

Kicius_XXL
moderator
moderator

Postby Kicius_XXL » Tue Jan 09, 2018 6:53 pm

.Żadnemu mojemu koledze w szkole podstawowej, liceum, nie przeszkadzała długość mojego tenisa, nawet na studiach, żadnemu mojemu koledze nie przeszkadzał rozmiar tenisa. Rozmiar penisa nie przeszkadzał prawie żadnej mojej poznanej koleżance, to zależy, jakie upodobania seksualne miała, czy gorące, bo ja bardziej spokojne upodobania.
Tak powinno być, ale zostawmy już penisa w spokoju bo jeszcze jakaś kobita się rzuci na Ciebie albo na mnie.

Co do wyglądu to moje koleżanki czy byłe dziewczyny nie są super laskami. Przy skromnych kobietach czuje się swobodniej. Gdybym był samcem na modelki to moja żona nie byłaby moją żoną. Jest ładna ale trochę pokiereszowana po wypadku. W dodatku trochę jej przybyło tu i tam ale i tak kocham tego potworka.

Dla mnie kobieta nie musi być modelką, ważne by o siebie dbała.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 8:31 pm

Tak, kobieta musi dbać o siebie, nawet jeśli jest mężczyzna. Czasami ktoś nie wiadomo dlaczego zaczął czuć się odrzucany, wtedy czuł się nieakceptowany, wtedy czuł się niepochwalony.
W sumie tak naprawdę, to człowiek czuł się niepochwalony, a wtedy odrzucany.

Każdy ma jakieś potrzeby bycia pochwalonym. nawet jak ma typ urody - a wcale nie musi chodzić o typ urody, tylko poczuł się niepochwalony, lub odrzucany. Temat rzeka

pogódź się z typem urody, a amatorzy zagadają.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 9:09 pm

W sumie to nawet facet nie musi być modelem, czym jego towarzystwo pachnie, uśmiechem. Z lekkim brzuszkiem - powiedziała koleżanka w szpitalu, takich lubię.

Dla mnie kobieta nie musi być modelką, ważne by o siebie dbała.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 9:21 pm

Wiele kobiet woli facetów z lekkim brzuszkiem, a to jest pewien typ urody. Niektóre dziewczyny wolą szczupłych, dłuższych, a to jest typ urody mniej hetero, wolą anall z dziewczyną. Są misie pluszowe i są faceci Barbie Ken, odbywają, nie zapładniają, nawet prezerwatywy nie miewają.

Przepraszam za wszystkie wyrażenia.

poglądów.

Alex1950
bywalec

Postby Alex1950 » Tue Jan 09, 2018 9:34 pm

Wiele kobiet woli facetów z lekkim brzuszkiem, a to jest pewien typ urody. Niektóre dziewczyny wolą szczupłych, dłuższych, a to jest typ urody mniej hetero, wolą anall z dziewczyną. Są misie pluszowe i są faceci Barbie Ken, odbywają, nie zapładniają, nawet prezerwatywy nie miewają.

Przepraszam za wszystkie wyrażenia.

poglądów.
Tu masz rację z tym brzuszkiem. Typowałbym, że 75% kobiet woli faceta z mięśniem piwnym. Ja akurat miałem szczęście, bo moja była wolała dobrze zbudowanego niż spasionego. Chociaż to oczywiście nie było najważniejsze. Do ideału poza brzuchem, najlepiej jak facet piję, pali i nie pracuję. Zauważyłem to z dłuuuuuugich obserwacji.
Nie przestawaj się uśmiechać, bo to sprawia że jesteś najpiękniejsza

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 9:38 pm

Dobra, ja przegiąłem dzisiaj, wczoraj, przepraszam. Czy wybralibyście na tym teledysku poniżej przez laskę tego faceta na teledysku, czy szczupłego faceta Kena:

https://www.youtube.com/watch?v=2Vv-BfVoq4g

W sumie czy facet się do niej uśmiecha i je pochwalił.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 9:45 pm

Ale tak szczerze mówiąc, Alex1950, facet ma brzuch od piwa jak Miś Puchatek, ale tańczy wokół niej, opiekuje się, uśmiecha do niej i chwali ją.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 9:53 pm

Ja od siebie powiem tak, hey boy, hey girl, wstąp do Piekła:

https://www.youtube.com/watch?v=tpKCqp9CALQ

ja stąd spadam.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 9:56 pm

to nie ten świat:

https://www.youtube.com/watch?v=4AAs8s-J0mM

nie nabiorę się na mleko. Droga, moja droga, to nie ty. Nie rycz mała.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 10:18 pm

Tak w sumie, to wypiję sobie piwo, ostatnie w domu, bo żartowałem. Wcale nie mam 12 cm, mam 13,5 cm.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”