Efekt jojo podczas odchudzania

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Prawdy Edenu

Re: Efekt jojo podczas odchudzania

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 12:43 pm

Żebyśmy się zrozumieli, jak stanie jest dłuższy. Ale on wygląda w lustrze dla mnie dziwnie, stąd efekt jojo. Próbowałem 2 piwa na pocieszenie, ale idzie o 21-szej pół miski sałatki jarzynowej i szklanka piwa.

Katastrofa ma rację, sport to zdrowie, sportu mu trzeba i gimnastyki. Np jazdy na rowerze.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 1:01 pm

danielek napisał:
jesli masz małego albo dziwnego, spoko, hihi, akceptuj siebie

Catastrophique:
Mały ale wariat, jak trzeba 15 minut, jest zdolny.
Rozmiar nie ma znaczenia. Ważne kim jesteś, jaki jesteś, czy towarzystwem dobrym.
bieganie lub jazda na rowerze.

Karuna:
jakaś dobra herbata, z chin, lub mocna markowa zielona herbata.

Alex1950: ja też polecam herbatę.

KiciuśXXL:
to chyba ma dużo mniejsze znaczenie, od tego, czy dbasz o wygląd i zapach, dbaj o wygląd i zapach, a jakimś kobietom się spodobasz, bo na dobrą sprawę nie wiem, czy masz 12 cm czy ile, nie znam się, sugerujesz, że jest z rozpaczy, bo nie akceptujesz penisa, dbaj o wygląd i zapach, po prostu.

Najlepsza chyba będzie ... herbata.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 1:17 pm

Ja wiem, że herbata, że kawa, ja wypiję kawę i się odważę.

Ja zapytam po prostu wprost - wielu moich znajomych otyłych ma rozmiar penisa. Wielu moich znajomych szczupłych ma inny rozmiar penisa.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 1:32 pm

Osoby szczupłe mają inny dłuższy rozmiar penisa. Osoby otyłe mają rozmiar penisa krótszy. Za pomocą pomiaru długości penisa wiemy, czy ktoś jest prawdopodobnie szczupły czy otyły.
Po odchudzaniu, jak bóg da, będę miał penisa dłuższego o centymetr, dwa.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 1:58 pm

Rozmiar penisa to był problem ludzi otyłych. Problemem ludzi szczupłych były spodnie rurki, markowe.
Osoby otyłe nie nosiły markowych spodni wrongrell.
bo nie miały pieniędzy, wypchany portfel to był problem ludzi szczupłych, ilość w portfelu zależała od rozmiaru penisa, czyli braku nadwagi.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 2:13 pm

Istniała elita - szczupły, długi członek, wypchany portfel na najdroższe, markowe spodnie rurki i Coca-colę za 10 zł.

Istniały szczury - krótki członek, otyły, nie ma pieniędzy na markowe spodnie.

Jest to choroba genetyczna. psychiczna.

Ale można akceptować siebie, wziąć się do ciężkiej pracy.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 2:15 pm

Punkt dla Katastroficznego. Krótki tenis, otyły, nie ma pieniędzy, ciężka praca za minimalną. pensję. Kupić sobie herbatę markową, najlepiej zieloną.

Kicius_XXL
moderator
moderator

Postby Kicius_XXL » Tue Jan 09, 2018 2:28 pm

KiciuśXXL:
to chyba ma dużo mniejsze znaczenie, od tego, czy dbasz o wygląd i zapach, dbaj o wygląd i zapach, a jakimś kobietom się spodobasz, bo na dobrą sprawę nie wiem, czy masz 12 cm czy ile, nie znam się, sugerujesz, że jest z rozpaczy, bo nie akceptujesz penisa, dbaj o wygląd i zapach, po prostu.
Chodzi o pierwsze wrażenie, wygląd ma znaczenie, nawet zapach odgrywa ważniejszą rolę. Chodzi o feromony przez które partner wybiera swojego partnera seksualnego.
Że mną jest tak że szczególną wagę przykładam jaki człowiek ma charakter. Ale z obserwacji widac ze liczy sie wygląd i kasą.
P.S Mój członek jest w sam raz. Nie mam do niego uwag ani zażaleń.
„Nie mów co chcesz, abyś nie usłyszał czego nie chcesz.” - Mikołaj Rej.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 3:26 pm

Tak, no ja ci nie zaprzeczę, chodzi o to, czym ten człowiek pachnie, pierwsze spotkanie wrażenie. Skoro uważasz, że twój tenis jest w sam raz, jak mi stanie jest dłuższy.

Czym ja pachnę, wrażenie czy jestem zadbany - i czy piję herbatę wieczorami, markową, zieloną, chińską Yerba.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 3:35 pm

Może ja mam po prostu fioła? Dlatego mam rozmiar penisa, dlatego mam otyłość, dlatego nie mam pieniędzy w portfelu. Dlatego jestem człowiekiem szczurem.

Rozumiesz Kiciuś? Może ja mam po prostu fioła?

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 3:46 pm

Może to po prostu nieuleczalne kim jestem? Jojo.

Olej wszystko kim jesteś, olewaj co inni o tobie myślą - to kapitulacja - jedyne na co mam wpływ, to czy odpocząłem, zadbałem o siebie, zdrowo się odżywiałem, zdrowy styl życia - czyli herbata zdrowa musi być dla higieny psychicznej i relaxu.

Kicius_XXL
moderator
moderator

Postby Kicius_XXL » Tue Jan 09, 2018 3:56 pm

Rozumiem.
Zawsze patrzyłem na swoją przyszłą partnerkę by była miła, dobra jak chleb i nie bzikowała. Mniej patrzyłem na wygląd i jej finanse. Zdobyłem swoją drugą połówkę ale i tak doszło do rozwodu. Nie wiadomo on co w tym chodzi.
Z moją żoną nadal żyję razem i jest nam dobrze. Może jesteśmy sobie przeznaczeni.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 4:07 pm

Tak naprawdę chciałem zapytać, czy ktoś z was ma jakiś problem, jaki ja mam rozmiar tenisa, jak stanie jest dłuższy, że mam lekki brzuszek. Ja rozumiem, że wy jesteście hetero, ale czy macie z tym jakiś problem, jaki ja mam rozmiar penisa i lekki brzuszek.

Kiciuś, rozumiem, ale kobiety są rozmaite, kobiety rozmaicie patrzą na to, że ktoś ma lekki brzuszek i rozmiar.

Po prostu, czasami nie jestem pewien, czy mnie ludzie akceptują.

Kicius_XXL
moderator
moderator

Postby Kicius_XXL » Tue Jan 09, 2018 5:01 pm

Wątpię by ktokolwiek miał problem z Twoim penisem. Ludzie różnie reagują jeśli poskarżysz się na swojego p.
Średni rozmiar europejsku to 13 cm. Czyli wygląda na to że faceci mają też o wiele wiele krótsze członki.
Nie powinieneś się tym przejmować.

Kobiety są różne i faktycznie różnie patrzą ale jak to się mówi każda potwora znajdzie swego amatora.

Prawdy Edenu

Postby Prawdy Edenu » Tue Jan 09, 2018 5:31 pm

A więc, dla niektórych kobiet to będzie problem. Na przykład spotykam w pociągu młodą modelkę, zapraszam ją do kawiarni?

Łatwiej będzie podrywać dziewczyny skromne. Odpowiedni ja słoń, odpowiednia ona pasztet. Słonina z pasztetem i bochen chleba. Ale chleb pachnie, wspólnie upieczony. Jeszcze kluczyki od samochodu? Garnitur z krawatem, czy koszula z muchą.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”