Hipoteza psychiatria1.pl na temat kto jesteś

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Paweł N

Hipoteza psychiatria1.pl na temat kto jesteś

Postby Paweł N » Mon Dec 18, 2017 2:42 pm

Jedzenie jest jak pieszczota. Kostka masła daje uczucie, jakby cię ktoś głaskał.

Gdy jesteś zawstydzany - czujesz się upokorzony - sięgasz po kostkę masła, która daje ci uczucia głaskania jak przez 30 min, jesteś głodny pieszczoty jedzenie.

Leczenie otyłości to śmiech, a schudniesz, bez głaskania brzuszka kostką masła. Czułeś odrzucenie, byłeś głodny pieszczoty. Śmiejesz się, wtedy nie chcesz kostki masła.

Więcej jaj science-fiction na https://www.psychiatria2.pl . Otyłość to choroba psychiczna.

Paweł N

Re: Hipoteza psychiatria1.pl na temat kto jesteś

Postby Paweł N » Mon Dec 18, 2017 2:57 pm

Spieszmy się czytać Eden, tak szybko odchodzi.

_Eden-_

Postby _Eden-_ » Mon Dec 18, 2017 3:00 pm

Jest jak jest, kto to zaakceptuje i w to uwierzy, ten wygra. Dlatego żeś przegrał. :angelic-green:

Paweł E

Postby Paweł E » Mon Dec 18, 2017 4:28 pm

Omówimy teraz schizy religijne:

Spokój jest zdrowiem dla duszy, zazdrość próchnicą dla kości.

mówi Biblia

Omówimy teraz na psychiatria3.pl - oznacza to, że osoba spokojna o swój los jest zdrowa, osoba kto zazdrości innym ma próchnicę zębów.

W schizie tej religijnej, kto urodził się i wszystko ma jest zdrowy. Zdrowa osoba pogodziła się z faktem, że 50 % rzeczy na świecie jest niesprawiedliwe.
Ktoś urodził się z defektem uzębienia, zgodnie z tym cytatem biblijnym zazdrości innym uzębienia i jedzenia w menu, od czego dostaje próchnicy zębów (od uczuć, jakie ma).

Darek i Piotr urodzili się z pięknymi, białymi zębami, a pieniędzy zawsze mieli tyle, że rzygać im się chce. To są zdrowi.
- Darku, co cię znowu sprowadza do dentysty?
- Znowu otwierałem butelki od piwa zębami, proszę Pani.

- A ty Eden, co roku na Boże narodzenie u mnie dentysty 800 zł.
- To mam po lekach od psychiatry, proszę Pani, najbardziej po Haloperidol.

Spokój jest zdrowiem dla duszy, zazdrość próchnicą dla kości.
-schiza biblijna

Paweł E

Postby Paweł E » Mon Dec 18, 2017 4:30 pm

Bo próchnica zębów to też choroba psychiczna, mówi psychiatria3.pl .

Paweł E

Postby Paweł E » Mon Dec 18, 2017 4:51 pm

Jakie ma znaczenie biblijna zasada - osoba spokojna o swój los jest zdrowa na duszy - jest to osoba o rozsądnych poglądach, uśmiech, nawet pieniądze ma. My rodzin nie tykamy - żona niezdiagnozowana, dzieci to nietykalny sakrament małżeństwa, mąż w remisji poglądów. (psychiatria4.pl admin z jajami).

Nawet Zbyszek powie, widocznie poglądy wyraża.

_Eden-_

Postby _Eden-_ » Tue Dec 19, 2017 2:55 pm

Na Evot przyszedłem w 2013 roku. Przez 2 lata zastanawiałem się czym jest judaizm, ale taki prosto oparty samodzielnie na tekstach Starego Testamentu. Zorientowałem się, że jestem robiony w sosnę. Trzeci rok przesiedziałem na PU czacie i swoich hobby. Zorientowałem się, że nie dostanę takiej pracy, jak mają osoby na czacie. Czwarty rok, znowu na Evocie. Zorientowałem się, że opierając się na Ewangeliach także jestem robiony w sosnę. Wklejałem sugestie, czym jest remisja. Za pomocą 40 kont wklejałem tematy ilustracyjne, czym moim zdaniem są jazdy i teksty biblijne - ilustrowane teledyskami Youtube i images google. Zawsze ktoś cię robi w sosnę. Postawiłem hipotezę, że opierać się można tylko na rozsądku, i uśmiechu.

_Eden-_

Postby _Eden-_ » Tue Dec 19, 2017 3:01 pm

Postawiłem hipotezę, że nie mam już o czym pisać na forum. Remisja to rozsądek i uśmiech. Kupiłem kursy języka angielskiego, i słownik. Pisanie na forum straciło sens, a wszelkie typu teksty biblijne i teledyski Youtube, to jazdy, i ktoś cię robi w sosnę. Język angielski się przyda - ale i to nie jest sposobem na życie. Siedzenie przez kilka lat na forum nie jest sposobem na życie. Komputer ma inne przeznaczenia, jak wspomaganie Tv i nauki języka obcego.

Zaglądam tylko czasem, sam nie wiem, po co. Chciałem starać się wytłumaczyć ludziom czym jest Remisja, że żaden nick Jan321 z forum, to nie jest twój przyjaciel, tylko postać wirtualna, nick.

Paweł E

Postby Paweł E » Tue Dec 19, 2017 3:43 pm

Opowiem ci karuna, jeszcze, jak ewoluowały moje poglądy na to czym powinno być schizo.pl 2015.

schizo.pl 2015 wykonane było tak:
- religia (urojenia religijne),
- polityka (urojenia polityczne),
- filozofia (urojenia filozoficzne),
- muzyka (urojenia muzyczne YT).

Z czasem pojawiła się koncepcja taka:
Remisja2.pl - phpBB - blog rozsądek, remisja, schizofrenia.

Bo czym jest dla mnie phpBB - nie lista dyskusyjna, phpBB jest to rodzaj bloga o możliwościach podziału artów na kategorie tematyki, o możliwościach prowadzenia bloga wspólnie przez 10 - 20 osób. O możliwościach czytania każdego tematu naszego przez 100 - 200 osób.

Paweł E

Postby Paweł E » Tue Dec 19, 2017 3:45 pm

Jeśli coś się nie udaje na www, to są to błędy projektowe, koncepcyjne. Ideowe.

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Tue Dec 19, 2017 3:50 pm

Ciekawa koncepcja.

Forum na temat:
- religia
- polityka
- filozofia
- muzyka
bez strachu doprawdy

Paweł N

Postby Paweł N » Tue Dec 19, 2017 4:19 pm

Już nastąpił koniec internetu jaki znaliśmy, czekamy tylko na wprowadzenie lokalnych przepisów kontroli internetu i dyskusji: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zegnaj- ... ci/memng18 art pt. Żegnaj internecie.

Forum powinno być takie:

Polityka:
- jestem za prawicą,
- jestem przeciwko prawicy,
- jestem za lewicą,
- jestem przeciwko lewicy,
- kto teraz dobrze obiecuje.
Muzyka:
- jestem za pop rock,
- jestem przeciwko pop rock.

Już za rok wszelkie wypowiedzi jestem przeciwko albo przeciwko medycynie, przeciwko zażywaniu leków przez chorych, będą stanowiły przestępstwo, za które w Niemczech grozi kara 50.000.000 Euro dla właściciela serwisu, jeśli moderator nie usunie treści jestem przeciwko w ciągu 24 godzin.

Paweł N

Postby Paweł N » Tue Dec 19, 2017 9:59 pm

Ciekawa koncepcja.

Forum na temat:
- religia
- polityka
- filozofia
- muzyka

Karuna, ja forum https://www.psychiatria1.pl wykonam po świętach. W styczniu napiszę jakieś artykuły na temat remisja schizofrenia. Przydałby się jakiś moderator, poszukam, może ktoś się zgodzi. Być w wyszukiwarce Google - na to potrzeba tygodni.

Ja przez święta przemyślę, czy to ma jakiś sens. Chodzi o to czy to jest komuś potrzebne. Serwis o Remisji Schizofrenia. Muszę przemyśleć przez święta, czy to jest komuś potrzebne.

-Eden _ - -

Postby -Eden _ - - » Tue Dec 19, 2017 10:36 pm

Zmienia się internet, właśnie są wprowadzane lokalne przepisy kontroli internetu ( http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zegnaj- ... ci/memng18 ). Fora dyskusyjne będą moderowane, nie przejdzie krytyka religii Islam, ani premiera, nie przejdzie namawianie chorych do nieleczenia się, nie przejdzie namawianie chorych do niezażywania leków, nie przejdzie twierdzenie, że schizofrenik jest zdrowszy od zdrowego.
Nie przejdzie jestem przeciwko prawicy, nie przejdzie jestem przeciwko lewicy, nie przejdzie jestem przeciwko Ojcu świętemu, jestem przeciwko.

https://www.youtube.com/watch?v=1Y8L4H7H50A Ale przejdzie teledysk muzyka, przejdą ciekawe tematy rozmowy. Spotkań z drugim człowiekiem, online.

-Eden _ - -

Postby -Eden _ - - » Tue Dec 19, 2017 10:39 pm

Koncepcje są dwie, https://www.psychiatria1.pl , lub Remisja2.pl , czy http://www.schizofrenia.cba.pl .

Czas instalacji forum 100 minut. Czas założenia działów tematyki forum 10 godzin.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”