Prezent noworoczno-wigilijny tematy Edenu były głupie i śmieszne

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Paweł N

Re: Prezent noworoczno-wigilijny tematy Edenu były głupie i śmieszne

Postby Paweł N » Tue Dec 19, 2017 1:47 pm

Ale było, minęło, przez miesiące mnie nie będzie bo kupiłem kurs angielskiego supermemo.net. Niektórzy pamiętają moje słynne hasła, cieszmy się każdym dniem, dopóki nie umrzemy, cieszmy się z każdego dnia, remisja to uśmiech i poglądy ma.

Paweł N

Postby Paweł N » Tue Dec 19, 2017 1:50 pm

Nie chcę kontynuować tej dyskusji już, niektórzy nie wierzą, że kupiłem kurs języka angielskiego.

-Eden_-

Postby -Eden_- » Tue Dec 19, 2017 3:15 pm

Szczęśliwi którzy są pouczeni.

Ja na pożegnanie przed wigilią wygłosiłem swoje "pouczenie" dla innych. Wnioski każdy wyciągnie sam, kto czytał. Do Wigilii wszystkie te tematy staną się nieaktualne.

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Tue Dec 19, 2017 10:41 pm

niektórzy nie wierzą, że kupiłem kurs języka angielskiego.
ja wierze bo po prostu nie pojmuje dlaczego ktos by mial klamac ze kupil kurs j. angielskiego, tylko teraz sie ucz, bo wiesz ja tez duzo ksiązek kupuje np o inwestowaniu na gieldzie, o programowaniu lub tak jak ty do nauki j. angielskiego i tak samo jest ze sprzetem do cwiczen mam tego mase i nawet odzywki mi stoją w pokoju tylko w tym natloku dnia codziennego trudno sie za cos wziąsc np dzis dopiero teraz wróciłem z pracy, a na koniec zycze ci wytrwalosci w swoich postanowieniach

Eden --

Postby Eden -- » Wed Dec 20, 2017 12:08 am

No tak, schizek, j. angielski się przyda, a kurs jest ważny 6 m-cy. Psychiatria1.pl - serwis dyskusja co to jest remisja, rozsądne poglądy, i uśmiech, to jest tylko nowa nazwa schizo.pl (vel urojenia.pl), jak się przekonałęm w lipcu 2015, ludzie wolą biesiadnicy.pl vel e-voting. Dlatego przez święta będę się zastanawiał nad instalacją forum.

A j. angielski się zawsze przyda, szczególnie, że kupiony kurs.

Eden --

Postby Eden -- » Wed Dec 20, 2017 12:19 am

A może po prostu moi koledzy chcą uszanować, że szkoda czasu, jak można robić coś, z czego mam korzyść. Koledzy woleliby przyczytać http://www.schizofrenia.cba.pl - blog 10 krótkich jasnych artykułów co to jest remisja schizofrenia, co to są rozsądne poglądy, adekwatne przekonania o świecie. Sam nie wiem, Hvp2 mi mówił 5 razy, forum już jest, Zbyszek mówił, bloga nie ma co to jest rozsądek, forum jest.

_-_-Eden_-_-_-

Postby _-_-Eden_-_-_- » Wed Dec 20, 2017 5:00 pm

Czym jest miłość? Bóg dał Dekalog.

_-_-Eden_-_-_-

Postby _-_-Eden_-_-_- » Wed Dec 20, 2017 8:02 pm

Pocztówka na wigilię 4you:

Image

czym jest schizofrenia?

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”