Prezent noworoczno-wigilijny tematy Edenu były głupie i śmieszne

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.

Chwilowo zamknięte z powodu nmadmiaru spamu
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Prezent noworoczny

Prezent noworoczno-wigilijny tematy Edenu były głupie i śmieszne

Postby Prezent noworoczny » Sun Dec 17, 2017 4:44 pm

Pewne osoby koleżanek i kolegów z forum mnie podpuszczały, że tematy Edenu im pomagają. Starałem się wnieść uśmiech na forum i remisję. W prezencie noworoczno-wigilijnym może by poprzesuwać tematy Edenu do ndziału Spam - jak zauważyły ze trzy osoby tematy Edenu są głupie i śmieszne. Bo świat jest teatrem itp zoo.

schizek
zaufany użytkownik

Re: Prezent noworoczno-wigilijny tematy Edenu były głupie i śmieszne

Postby schizek » Sun Dec 17, 2017 6:46 pm

ja sie zastanawiam co ty masz w glowie

Paweł N

Postby Paweł N » Sun Dec 17, 2017 7:15 pm

W głowie, uśmiech, poczucie humoru.

Paweł N

Postby Paweł N » Sun Dec 17, 2017 7:18 pm

Ale wiecie co, koniec tych żartów. Co nowy temat Edena to jaja, nie będę pisał, kupiłem kurs języka angielskiego supermemo.net.

www_psychiatria1_pl

Postby www_psychiatria1_pl » Sun Dec 17, 2017 11:59 pm

ja sie zastanawiam co ty masz w glowie

Powiem prawdę. Jako samouk byłem twórcą kilku serwisów internetowych - www internet jako rozrywka. W serwisie cba.pl zakupiłem domenę psychiatria1.pl - jak osiągnąć remisję schizofrenia. Kurs internetowy psychologii - nigdy go nie ukończyłem. Za spamming wypytujący wyrzuciły mnie dwa fora psychiatria.info.pl i NLP Polska. Już nie istnieją. Ostrzeżenia za spamming wypytujący udzieliły webmasterzy.org i forum biznesu internetowego, stwierdzając, że choć nikogo nie obraziłem, piszę niezgodnie z tematyką serwisów.

Jestem twórcą samoukiem hipotez na temat remisji schizofrenia.
W głowie mam siano, czyli chęć posiadania pieniędzy. Czasami moje tematy są głupie jak spammer internetowy, choć jak się staram potrafię pisać mądrzej.

Nie chciałem nikogo skrzywdzić - to było według podręcznika scjentologia. Zastanawiam się nad psychiatria1.pl - to by była praca wspólna nad osiągnięciem remisji schizofrenia.

Ja wiem jak głupio czasem piszę - miałem kilku fanów, którzy mnie czytali, nie chciałem ich ośmieszać. Niektórzy mnie rozumieli. Schizo.pl 2015 to było około 10 osób - ale jak zauważyli, stosowana była zła metodyka - zamiast wydźwignąć osoby, które mi schizo.pl zaufały, zakładałem działy do omawiania schiz religijnych i odlotów. Ja sam nie wiem, zbłaźniłem się trochę na tym Evocie, ale jak ktoś zaufa psychiatria1.pl to będzie omawiana remisja schizofrenia.

Moje zdolności intelektualne, to tak pouczyć się 20 słówek języka angielskiego dziennie. I 5-tka z matematyki. Naprawdę sorry za te uwagi, że żona i mąż to fajny teatr, 500 - 1.000 zł jej dam i pochwalę. Może jestem facet z jajami, ja sam nie wiem. Czasami za dużo żartuję, aby odreagować świat. Ale mnie naprawdę interesowała tematyka remisja. Jak osiągnąć uśmiech itp. Posiadam nawet własny dział viewforum.php?f=236 - na moją prośbę założył kolega.

Posiadam nawet adres internetowy https://www.psychiatria1.pl - który miał być poświęcony tematowi remisja schizofrenia, o ile admin nie będzie żartował.

_Eden_

Postby _Eden_ » Mon Dec 18, 2017 1:47 am

Ostatnie trzy tematy można już przenieść do działu Spam (o tym forum). Otwarcie około lutego psychiatria1.pl będę ogłaszał nie na Evocie, a w google.pl.

karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Mon Dec 18, 2017 2:40 am

cieszmy się

bez strachu Eden!
schizka się zawsze kończy.

_Eden_

Postby _Eden_ » Mon Dec 18, 2017 12:52 pm

Remisja zawiera w sobie poglądy, przekonania, niefantazjowanie, większą racjonalność i realność.
Ale remisja w chorobie wywoływana jest przez odpoczynek. Remisja to nie tylko poglądy, przekonania, ale nie być zmęczonym, być wypoczętym.

Poglądy (przekonania rozsądne), wypoczęty, uśmiechnięty - jest kilka takich elementów.

_Eden_

Postby _Eden_ » Mon Dec 18, 2017 1:14 pm

cieszmy się

bez strachu Eden!

Dekalog schizofrenika w remisji:

1. Przekonania religijne.
2. Wypoczęty.
3. Uśmiech do doktora.
4. Rozsądnie mówi.
5. Zachowuje się normalnie, nie denerwuje.
Na resztę nie masz wpływu.

Paweł N

Postby Paweł N » Mon Dec 18, 2017 1:39 pm

Schizofrenia zawiera elementy wtajemniczenia w science-fiction a może i telepatia głosy.

Ta osoba trafia w ręce psychiatry:
- jest przeklinana przez znajomych i rodzinę, może nawet słyszy głosy telepatia science-fiction,
- nie ma pieniędzy, ani uśmiechu.

Ta osoba ma remisję:
- co za rozsądne poglądy,
- uśmiecha się do doktora, na pewno ma też pieniądze.

Paweł E

Postby Paweł E » Mon Dec 18, 2017 5:17 pm

cieszmy się

bez strachu Eden!

Karuna, ja to ujmowałem tak, cieszmy się każdym dniem, dopóki nie umrzemy.
Ja wiem, że się powtarzam, ale to nie musi być https://www.psychiatria1.pl - to może być Remisja2.pl - forum Remisja Schizofrenia, dyskusja jak osiągnąć remisję, założyłbym się o skrzynkę piwa,  że co najmniej 10 osób się zarejestruje. Schizo.pl 2015 to była nieudoskonalona koncepcja - Forum Przedyskutujmy co z nami nie tak. Np przekonania rozsądek.pl.

Paweł E

Postby Paweł E » Mon Dec 18, 2017 5:44 pm

Tak naprawdę, jak się takie serwisy moim zdaniem robi. Może być moja domena http://www.schizofrenia.cba.pl , dokupiony za 20 zł certyfikat SSL. To może być forum MyBB, ale shoutbox i dział zaufanych dostępny tylko dla osób, które napisały co najmniej 100 postów. Tematyka serwisu, dyskutujemy, co to jest Remisja, ale dla rozrywki są też takie działy, jak muzyka, Ciekawe filmiki Youtube, wiersze i rysunki forumowiczów. Pracę, jak zainstalować skrypt MyBB forum, musiałbym rozpocząć 31 XII 2017.

karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Mon Dec 18, 2017 6:08 pm

Powodzenia
schizka się zawsze kończy.

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Mon Dec 18, 2017 9:31 pm

ale mi nie chodzi o to ze piszesz glupio czy smiesznie tylko po co zakladasz tyle kont? zamiast caly czas pisac z jednego?

Paweł N

Postby Paweł N » Tue Dec 19, 2017 1:44 pm

No tak, trochę głupio, trochę mądrze, potem przyjaciele nie rozpoznają z którego z kont piszę.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”