Urojenia

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Markushufhn

Urojenia

Postby Markushufhn » Thu Dec 14, 2017 3:09 pm

Uroilem sobie ze jaroslaw kaczynski ma wszedzie swoich agentow ktorzy mi przesladuja wyszedlem wczorraj na osiedlw na szluge i dostalem silnych lekow ze ludzie w samochodach mnie obserwuja i chca mi cos zrobic .agenci podlozyli mi podsluchy w domu kamery umiescili za lustrami przeszukuja mi interner wiedza wszystko o mnie wiedza do kogo dzownie jakie pisze smsy nawet pozmienialem hasla do portali do emila i do gg bo sie zeschizowalem ze je znaja ,sasiedzi spuszczaja mi kamere w kominie wentylacyjnym zeby podgladac jak sie kape ,boje sie wychodzic z domu drugi system urojen to ze pprzesladuja mnie swieci demony chca mnie zabrac do piekla zywcem z ziemi bog jest przeciwko mnie antychryst walczy ze mna i z bogiem urolem sobie ze wszyscy znaja w kolo moje mysli ze koles z telexpressu kreci okiem film o mnie i puszczaja go w telewizji myslalem czuje sie roznymi oobami swietymi diablami ludzimi z filmow slawnymi ludzmi wydaje mi sie ze steruje mna drugie urojone ja np jak chce sie czegos nauczyc to drugie ja odciga mnie zebym sie nie uczyl niemoge normalnie funkcjonowac mam ogrom drugiej rzeczywistosci jestem oglupiony mam derealizacje i depersonalizacje fobie spoleczna biore leki juz kilka lat jak sie tego wszystkiego pozbyc

piotrs
zaufany użytkownik

Re: Urojenia

Postby piotrs » Thu Dec 14, 2017 3:39 pm

napisz jakie leki ile bierzesz
sedzenie kamerowanie wrogowie objawy pozytywne
polecam soliam albo amian 2 razy 200mg na dobe

Markusdhjsh

Postby Markusdhjsh » Thu Dec 14, 2017 4:05 pm

Bralem solian 600mg na dobe ale lekarka mi zmienila na rispolept i zolaxe .biore teraz 2mg rano i 2 mg wieczorem i 10 zloaxy wieczorem ciagle mi sie nic niechce zle sie czuje niemam na nic ochoty max obojetnosc na wszystko i ciagle zmeczenie

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Thu Dec 14, 2017 4:27 pm

Jak Ci solian nie pomógł to musisz uderzać w inne leki. U mnie jest odwrotnie, rispolept się nie sprawdził a solian dał radę, także nie wiem, może w końcu trafisz na swój lek.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”