Czytanie

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Regulamin forum
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.

Chwilowo zamknięte z powodu nmadmiaru spamu
Eryk321
Gender: None specified

Czytanie

Post autor: Eryk321 » śr gru 13, 2017 1:10 pm

Niemoge czytac ze zrozumieniem 3 dni temu przeczytalem ksiazke a kepinskiego schizofrenia dzis chcialem przeczytac,, patologie nerwic " i zero zrozumienia niemoge sie wogole skupic mozg jest wylaczony czym to jest spowodowane ?w ciagu dnia czuje sie wiecznie zle czesto odczuwam pustke myslowa albo emocjonalna ma ktos tak.bralem juz chyba 10 lekow na schizofrnie i 4 antydepresanty i niewiem czym to jest spowodowane

Meduzola
zaufany użytkownik
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 6:44 pm
Gender: None specified

Re: Czytanie

Post autor: Meduzola » śr gru 13, 2017 5:45 pm

Mr Kępiński pisał "Schizofrenię" na krótko przed swoim zgonem. Na początku dzieli ją na podtypy, wymienia rodzaje urojeń, prezentuje następnie model informacyjno-metaboliczny, i, być może pod wpływem ks.Józefa Tischnera, bardzo filozofuje. Eryk, czytaj, nie czytaj, nawet intelektualistom się czasem nie chce.

Wróć do „dla niezarejestrowanych użytkowników”