Czy mam schizofrenię?

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
-Eden _

Re: Czy mam schizofrenię?

Postby -Eden _ » Tue Dec 19, 2017 5:40 pm

No właśnie, jak napisał Jagodowy, osobom ze schizofrenią wydaje się, że widzą i rozumieją więcej, niż zwykli ludzie, tymczasem brną w bajki (o antychryście), i w teatry (sekt religijnych Eliasz).

Osoba ta nie uczestniczy w komunii międzyludzkiej, nie współpracuje z wolą demokracji społeczeństwa.

Tymczasem: jest jak jest - przyjmij do wiadomości, uwierz, zaakceptuj i remisja, jest jak jest. Jeśli uśmiech jest .

-Eden _

Postby -Eden _ » Tue Dec 19, 2017 6:38 pm

Rozumiesz mnie, Lukasz, osoba z remisją zaakceptowała swój los, pogodziła się z losem, uśmiecha się. A nie jakieś bajki o antychrystach Luziferze i końcu świata, teatry objawień z internetu - tylo rozsądek - jest jak jest i pogodziłem się z tym, akceptuję. Max możliwości to pieniądze, renta, lub pensja.

Remisja polega na akceptacji, jest jak jest na świecie, a nie bajki i teatry (np. religijne).

-Eden _

Postby -Eden _ » Tue Dec 19, 2017 6:39 pm

Remisja - akceptuję to co jest, i uśmiecham się.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”