Smutny dzien

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.

Chwilowo zamknięte z powodu nmadmiaru spamu
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Ewa55

Smutny dzien

Postby Ewa55 » Thu Oct 05, 2017 1:54 pm

Smutno mi pada deszcz zle znoszę taka pogodę az nie chce sie życ

Mietex
bywalec

Re: Smutny dzien

Postby Mietex » Thu Oct 05, 2017 3:12 pm

Wypij kawę, poczujesz się lepiej.

Alex1950
bywalec

Postby Alex1950 » Thu Oct 05, 2017 3:41 pm

Jesień - najgorsza pora roku. Okres największego wzrostu depresji. Brak słońca, coraz krótsze dni i mamy pewność pogorszenia nastroju. Nie chcę myśleć co będzie za miesiąc, gdy przyjdzie zmiana czasu...
Nie przestawaj się uśmiechać, bo to sprawia że jesteś najpiękniejsza

hvp2
zaufany użytkownik

Postby hvp2 » Sun Oct 08, 2017 2:49 pm

Jesień - najgorsza pora roku. Okres największego wzrostu depresji. Brak słońca, coraz krótsze dni i mamy pewność pogorszenia nastroju. Nie chcę myśleć co będzie za miesiąc, gdy przyjdzie zmiana czasu...
Jesień to piękne kolory roślinności, a gdy spadnie śnieg to robi się wręcz bajkowo.

Pewnie że jak ciemnawo, pełne zachmurzenie, to człowiekowi nic się nie chce i zaczyna wpadać w depresję. Ja też tak mam. Jednak wierzę, że gdy znów zaświeci słońce na błękitnym, prawie bezchmurnym, niebie, to mi się poprawi samopoczucie! Choćby nawet już był śnieg i mróz!!!

Piotrek007
zaufany użytkownik

Postby Piotrek007 » Sun Oct 08, 2017 4:16 pm

Mi też jest dzisiaj smutno.
Siedzę sam w pracy,od rana pada deszcz.Zmarzłem okropnie.

kuubaw
bywalec

Postby kuubaw » Sun Oct 08, 2017 5:08 pm

jak by nie ten tyłek bolący po zastrzyku, to by było wszystko porządku , a tak to muszę cierpieć .

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Postby AntonPawlowicz » Sun Oct 08, 2017 9:36 pm

Mi też jest dzisiaj smutno.
Siedzę sam w pracy,od rana pada deszcz.Zmarzłem okropnie.
Bierz ze soba herbatke z tartym korzeniem imbiru, ja tak robie, nie ma szans zmarznac :D
Jesien jeszcze nie jest taka zla, ponoc zima ma byc taka, ze nie bylo podobnej od 100 lat! Ja tam juz przymarzam jak jest 15 na minusie i nawet nie wyobrazam sobie co bedzie jak bedzie wiecej, to znaczy mniej, chlodniej.
Lubie zlota jesien, jak wszedzie lataja pajeczynki, pelno opadlych zoltych i zlotych lisci, jest cieplo i swieci sloneczko, taka jesien jest wporzo.
Deszcz takze nawet lubie, nie przytlacza mnie, raczej sklania do refleksji. Zawsze lubialem deszcz, a szczegolnie swieze powietrze po deszczu pelne ozonu. Wszystkie pylki i smogi sa przybite przez deszcz do ziemi, nic w powietrzu nie lata i jest najzdrowsze jak w Alpach, i mozna sobie pooddychac swiezym tlenem. W dzisiejszych czasach to rzadkosc :D

pamal
zaufany użytkownik

Postby pamal » Sun Oct 08, 2017 9:51 pm

A widzieliście jaki dzisiaj był piękny zachód słońca?
Rano faktycznie, tylko śnieżku brakowało.
Last edited by pamal on Sun Oct 08, 2017 10:34 pm, edited 1 time in total.

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Sun Oct 08, 2017 10:01 pm

Coraz mniej mam smutnych dni. Niedawno koleżanka obudziła mnie dzwoniąc mi na telefon, byłem niewyspany i miałem problem żeby zasnąć. Dlatego taki dzień jest dla mniej dniem nieudanym.

karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Sun Oct 08, 2017 10:20 pm

smutny dzień dziś gdy przypomnę sobie morze które odchodzi, gdy traci się zdrowie psychiczne, marzenia się kończą i mnoży zatracenie, gdy już nikt o tobie nie pamięta

mogą mi to zagrać na pogrzebie
tylko że tam nikogo nie będzie..
schizka się zawsze kończy.

pamal
zaufany użytkownik

Postby pamal » Sun Oct 08, 2017 10:32 pm

Karuna, ostatnio uświadomiłam sobie zamknięcie na ludzi. Na Grottgera była taka życzliwa dziewczyna i nawet z nią nie nawiązałam bliższej relacji. Ale jeśli dla mnie nie jest za późno na zbudowanie grupy żałobników, to tym bardziej dla Ciebie.

karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Sun Oct 08, 2017 10:36 pm

Złapało mnie wspomnienie z początku choroby, chyba byłem zakochany ale też nic nie rozumiałem...

To tylko samotność...

Dziękuję Pamal za komentarz.
schizka się zawsze kończy.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Postby AntonPawlowicz » Sun Oct 08, 2017 11:15 pm

Po co ktos ma o Tobie pamietac? Wazne zebys sam o sobie pamietal, a jak nas juz nie bedzie to i tak nam bedzie wszystko jedno :roll:
Moim zdaniem wystarczy miec chocby kogos jednego bliskiego, wtedy juz nie jest zle. Ale faktycznie zdarza sie, ze ktos nie ma nikogo, wtedy bywa smutno. Pozostaje bogate zycie wewnetrzne, ktore kazdy z nas ma w sobie.

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Sun Oct 08, 2017 11:39 pm

Ostatnio czytałem artykuł jak zachować sprawny mózg. Pomaga w tym obecność drugiej osoby, wspólne życie i aktywność. Wcale to nie muszą być i nie są krzyżówki i rebusy jak się mogło by wydawać. Konkluzja do tego jest taka że warto mieć kogoś kto pobudzi nasze szare komórki.

hvp2
zaufany użytkownik

Postby hvp2 » Mon Oct 09, 2017 12:41 am

Ostatnio czytałem artykuł jak zachować sprawny mózg. Pomaga w tym obecność drugiej osoby, wspólne życie i aktywność. [...] Konkluzja do tego jest taka że warto mieć kogoś kto pobudzi nasze szare komórki.
Jednak dla osób które z różnych przyczyn nie są w związkach lepiej by takimi drugimi osobami byli przyjaciele, a nie strażnicy wiezienni czy pielęgniarze!

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”