Miło $ć

this is a SPAM can
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
W Edenie

Re: Miło $ć

Postby W Edenie » Sun Oct 15, 2017 1:55 am

Zastanawiam się dzisiaj, i z tego powodu spać nie mogę, ile osób we mnie zakochanych skreśliłem.

To było w poprzednim życiu, ale zastanawiam się, czy ucierpieli z tego powodu jakoś. To nie są łatwe sytuacje skreślić zakochaną osobę, ale nie mogłem inaczej.

Wiecie co, to się zdarza, że ktoś się zakocha, a ty nie możesz inaczej.

Podobnie na Evot to nie jest proste, że nie mam znajomych na forum, byli znajomi na GG i Skype, a ja się pożegnałem i nr GG skasowałem. Nie dałem im szansy. Mogli być kolegami, gdybym tylko zachowywał się inaczej, pozytywniej.

Głupie sprawy z młodości, ktoś się w tobie zakochał i to niejedna osoba - to było w poprzednim stuleciu, ale po latach zastanawiam się, czy mogłem zachować się inaczej. Miałem 80 kg, 190 cm wzrostu, najładniejszy chłopak w klasie. Jeszcze mogę wrócić do formy - tylko czy ja naprawdę szukam miłości. Najgłupsza sprawa doliczyć się nie mogę, czy 4 osoby, czy 7, bo nie jestem pewien czy wszyscy byli zakochani. Ale wygląda na to, że tak - a skreśliłem chyba ze 20 osób. Normalnie "Iron Maiden".

W Edenie

Postby W Edenie » Sun Oct 15, 2017 2:36 am

Trochę mi głupio z powodu mojego przyjaciela z Krakowa - byliśmy jak bracia. Mogliśmy być przyjaciółmi, gdybym uszanował, akceptował jego orientację. Ja uchodzę za osobę tolerancyjną - ale ja mu powiedziałem, że nie da się tak żyć, nie da się prowadzić takiego stylu życia. Powiedziałem po prostu co sądzę, uważam. Mało tego to nie był jedyny kumpel homo w życiu - wszyscy dostali jak w twarz moje prawdy, że nie da się żyć stylem życia tej orientacji. Był przyjaciel, no był. Jego gadki - nawet nie wyobrażasz sobie, jak ja cię lubię - brałem za dobrą monetę. Udawał, że lubi te same zespoły, bajerował, że on rzecz jasna na moje życzenie jest orientacji biseksualnej. Ale czy jest możliwy taki styl życia, jak ta druga orientacja? No kto miał rację.

Sam nie wiem, egoistą jestem. Tak jest lepiej dla wszystkich.

W Edenie

Postby W Edenie » Sun Oct 15, 2017 10:00 am

W Edenie

Postby W Edenie » Sun Oct 15, 2017 10:51 am

Ile razy w życiu byliście zakochani? Ja 5 razy. Co mogę powiedzieć - to nigdy nie jest wzajemne, jedna osoba kocha, a druga czuje sympatię.

W Edenie

Postby W Edenie » Sun Oct 15, 2017 10:57 am

- to nigdy nie jest wzajemne, jedna osoba kocha, a druga czuje sympatię.

W Edenie

Postby W Edenie » Sun Oct 15, 2017 11:03 am

W Edenie

Postby W Edenie » Sun Oct 15, 2017 11:08 am

W Edenie

Postby W Edenie » Sun Oct 15, 2017 11:13 am

W Edenie

Postby W Edenie » Sun Oct 15, 2017 11:19 am

W Edenie

Postby W Edenie » Sun Oct 15, 2017 11:28 am

W Edenie

Postby W Edenie » Sun Oct 15, 2017 11:31 am

W Edenie

Postby W Edenie » Sun Oct 15, 2017 11:34 am

W Edenie

Postby W Edenie » Sun Oct 15, 2017 11:39 am

- to nigdy nie jest wzajemne, jedna osoba kocha, a druga czuje sympatię.

W Edenie

Postby W Edenie » Sun Oct 15, 2017 11:42 am

Image

W Edenie

Postby W Edenie » Sun Oct 15, 2017 11:43 am

Image

Return to “SPAM”