The End

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.

Chwilowo zamknięte z powodu nmadmiaru spamu
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Eden Edenu

Re: The End

Postby Eden Edenu » Wed Sep 20, 2017 11:11 pm

Wiecie, moglibyśmy o tym czymś takim porozmawiać,
co by było dzisiaj, gdybyście nigdy leków nie zażywali,
jaka jakość życia dzień dzisiejszy byłby dzisiaj, gdybyście nigdy nie byli u lekarza.

Paweł N

Postby Paweł N » Wed Sep 20, 2017 11:25 pm

Jak chcecie znać prawdę, ja miałem objawy zaburzeń osobowości, objawy osobowości schizotypowej F21.
Ordynator powiedział, że jestem nakręcony religijne, fanatyzm religijny.
Czytanie treści religijnych przeszło by samo, gdy wszystko religijne bym przeczytał. Po prostu zapoznawałem się z tematem.
Dzisiaj wiem, ustaliłem, że RELIGIA to zapoznanie się z tematem, tylko, a życie jest świeckie, pogańskie bardziej.

Rispolept nie spowoduje nieczytania Pisma świętego, bo ja to już dawno przeczytałem, bez Rispoleptu, zastrzyków wiem, że życie to nie RELIGIA i Jezus.

Istnieją leki skuteczne, ale przeczytanie treści RELIGIJNYCH ustępuje samo bez leku, gdy przeczytamy, zapoznamy się z tematem.

Eden Edenu

Postby Eden Edenu » Wed Sep 20, 2017 11:35 pm

- Objawy: urojenia religijne.

- Pani, ja tego od dawna nie czytam, ile lat można, mam się uczyć Ewangelii na pamięć?

- Porozmawiajmy więc: czy popiera Pan partię PiS, w kolejnych najbliższych wyborach, które będą?

- Pani, ja się od prawie nigdy nie interesuję polityką, nie moja sprawa, a Sejmu, posłów.

- Porozmawiajmy więc o tym co to jest Religia, zdrowie religijne.

- Pani, ileż można. Porozmawiamy na następnej wizycie.

- O czym będzie więc rozmowa za dwa miesiące. Może wartość małżeństwo?

- Pani, niech będzie. Ale to za 2 miesiące, jak nie zapomnę. Dawaj Pani tą receptę. Ja tu przychodzę, bo mnie za czytanie Pisma świętego i modlitewnika chcieli rozstrzelać.
No ileż można, ja to od dawna mam w duupie.

Eden Edenu

Postby Eden Edenu » Wed Sep 20, 2017 11:40 pm

Zdrowie to POZA głupihc:

Eden Edenu

Postby Eden Edenu » Thu Sep 21, 2017 2:05 pm

- Pani doktor, ja czytam forum Evot.

- Ale, że co. No ja wiem, od roku Pan opowiada o tym Evot.

- No to jest taka forma Rozrywki. Rozmowy z innymi pacjentami.

- No ja wiem, że Pan ma takie formy rozrywki, jak czytanie forum : ) Że rozmowy z innymi pacjentami : )

- Ale Pani doktor, można wypić kawę, się pouśmiechać.

- No ja wiem, że można wypic kawę : ) No ja piję kawę też : ) ale nie na forum Evot : ) Ja nie mam czasu w pracy jestem.

- My tam o każdej głupocie porozmawiamy. : )

- No ja wiem. No słuchaj, jak chcesz to sobie czytaj internet czasem, trochę. Wypij kawę.
My psychiatrzy nie wnikamy w wasze rozrywki. Ja naprawdę nie wnikam, w wasze rozmowy pacjentów dla rozrywki. Szczególnie, że trzeba wypić kawę.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”