Lek dodał pieniędzy lub rozumu - historie autentyczne

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Paweł N

Lek dodał pieniędzy lub rozumu - historie autentyczne

Postby Paweł N » Mon Sep 18, 2017 10:44 pm

1. Dzięki lekowi pacjent znalazł pracę.

2. Pani doktor pomogła otrzymać rentę. Tak czy inaczej poprawiły się pieniądze w portfelu pacjenta.

3. Pacjent się nie leczył, nie wychodził z domu i do nikogo nie odzywał. Zbierał pety na ulicy koło śmietnika. Nieogolony, śmierdział.

4. Po zastosowaniu zastrzyków pacjent zaczął się uśmiechać i rozsądniej rozmawiać z panią lekarzem.

5. Pacjent wypowiada mniej nierozsądnych treści fantazyjnych.

Słyszeliście o takich przypadkach?

A może ktoś otrzymał rentę, pracę? Pomogła Pani Doktor, czy lek.

Paweł N

Re: Lek dodał pieniędzy lub rozumu - historie autentyczne

Postby Paweł N » Mon Sep 18, 2017 11:15 pm

Pawełek R. kłócił się z babcią. Miał 17 lat. Dzięki temu niedługo potem otrzymał rentę.

Spotkałem go 9 lat później. Miał 26 lat i cycki po Solianie. Nadal kłócił się z babcią. Sprawa o ubezwłasnowolnienie - tym razem renta nadal twoja, Sędzia uznał, że pacjent leczy się ochoczo.

O dziwo te 9 lat dodało rozumu i rozsądku. Pawełek 26 lat powiedział:
- co mi z tej renty, jak się nie mogę z niej cieszyć, pół życia, pół każdego roku, w szpitalu.

- Czemu tak Paweł jest?
- To rodzina taka. W takiej rodzinie się urodziłem, taka jest moja Babcia i w pełni to zaakceptowałem.

: ]

Paweł N

Postby Paweł N » Mon Sep 18, 2017 11:23 pm

Eden miał około 30 lat. Na skutek trzech lat bezrobocia stał się jednak zbyt religijny i zbyt rozmodlony.

Dzięki nowoczesnym lekom i upływowi wielu lat wytrzeźwiał z religii.
- Co możesz Eden powiedzieć, po 11 lat leczenia z religii?

- Cóż, religia robi ludzi w xooja.
- A korzyści finansowe z leczenia?
- Radzę straty finansowe.

- No to co się wydarzyło?
- Cóż, nie jestem pierwszą osobą na świecie, zrobioną religijnie w xooja.
- A pozytywy?

- Więcej rozsądku. Wytrzeźwiałem z tych bajek. Adam i Ewa - każda kobieta to prostytutka, albo upolowała samca alfa, albo liczy ile korzyści z tego będzie miała - opowiadajcie ludziom bajki dalej. Od mojego psychiatry każdy wytrzeźwieje z tych bajek.

Paweł N

Postby Paweł N » Mon Sep 18, 2017 11:26 pm

Zdzisiek miał 48 lat.

- I jak jest, Zdzisiek?

- Dobrze jest, grunt, że rentę dali, wypłacają. Dlatego tabletki połknąć, renta jest, a człowiekowi każdemu coś tam dolega. Nikt nie jest zadowolony, aby mu w życiu idealnie było.

Paweł N

Postby Paweł N » Mon Sep 18, 2017 11:30 pm

Grzesiek był kolegą z podstawówki.

Połączenie alkoholizm + schizofrenia,

taka mieszanka zazwyczaj nie należy długo do krainy żywych. Dawali mu 500,- wydawał na jakiś denaturat. Matka pijaka z domu nie wygoniła. Nawet nie wiem w której aleji jego mogiła.

Paweł N

Postby Paweł N » Mon Sep 18, 2017 11:34 pm

Antek miał 22 lata.

- Jak jest Antek?

- Mama miła. A te 620 zł co dali, w sam raz, jako kieszonkowe.

- I co dalej?

- A próbuje się, jakaś przygoda z kobietą by się przydała, ale jeszcze żadna się nie zgodziła.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”