Co Wam obiecał?

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Paweł Nowak
bywalec

Re: Co Wam obiecał?

Postby Paweł Nowak » Mon Sep 18, 2017 8:04 pm

Świat rzeczywisty? Dobre. A co ten świat ma do zaoferowania? Choroby,bóle,cierpienia,udręki,starość,niedołężność ,a na końcu robienie pod siebie i śmierć...
Kto nie ma kontaktu z realem dobrze nie kończy? Każdy kończy tak samo...

Przeczytaj viewtopic.php?f=29&t=29022 pt. Forum Evot wywożą do DPS.
zaburzenia chorobowe to: nieadekwatna OCENA ŚWIATA RZECZYWISTEGo, itp

nekrophorus

Postby nekrophorus » Mon Sep 18, 2017 8:05 pm

Będziesz w szoku, ale próbowałem wielu leków i ten niestety był najlepszy z nich.
Co do efektów - człowiek jest trzeźwy, choć ja mam specyficzne poczucie humoru.
Ja bym ci jednak proponował ten lek - a chodzi o jakość życia - o TRZEŹWOŚĆ.
Ależ siem dyskusja niefortunnie rozwinęłą, ja tylko pytałem co wam głosy obiecały...No ale fakt dowiedziałem się że nic, jestem widocznie wyjątkiem. Taka jest natura człowieka że każdy myśli że wie najlepiej i najlepiej robi.Dziadek uczy wnuczka "zostań żołnierzem bo ja byłem i jest to najlepsze".Wujek mówi do siostrzeńca "zostań krysznowcem ,ja jestem i jest to najlepsze" .Stryj mówi:" zostań murarzem ja jestem i jest to najlepsze".Ostatnio w mieście widziałem czterech mężczyzn ustawionych w kółko i każdy wiedział najlepiej co należałoby zrobić w polityce i wkraju i w związku z agresywną postawą Rosji...Każdy wie najlepiej, taka jest natura człowieka...Sokrates także rozmyślał i ostatecznie powiedział "Z nikim się bym nie zamienił bo jestem najlepszy".Każdy wie najlepiej to niech każdy robi co uważa i niech nie uczy innych co jest najlepsze, ja też wiem najlepiej...KONIEC DYSKUSJI.

Paweł Nowak
bywalec

Postby Paweł Nowak » Mon Sep 18, 2017 8:08 pm

A znasz to:

człowiek jest jak wiatr, musi zmieniać kierunki, tak jak wiatr zawieje, jeśli chce przetrwać.
zaburzenia chorobowe to: nieadekwatna OCENA ŚWIATA RZECZYWISTEGo, itp

Zbigniew_

Postby Zbigniew_ » Mon Sep 18, 2017 10:14 pm

Taka jest natura człowieka że każdy myśli że wie najlepiej

Wiesz, wiele osób uważa, że wielu pacjentów ze schizofrenią potrzebuje pomocy. Ale o pomoc trzeba poprosić, pomoc przyjąć. Nikt inny pomocy nie otrzyma. - Nawet od lekarza.

11 lat

Postby 11 lat » Mon Sep 18, 2017 10:17 pm

Wiecie, jest tak, - kto o pomoc poprosił, pomoc otrzymał.
Wiele osób uważa nadal, że lek może pomóc, pacjent otrzeźwieć, lek może poprawić jakość życia. Są takie poglądy wśród pacjentów.

Amen

.\

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”