Co Wam obiecał?

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
nekrophorus

Co Wam obiecał?

Postby nekrophorus » Sun Sep 17, 2017 9:40 pm

Dzin dobry

Mam pytanie do Was wszystkich:wiadomo że głosy nawiązują jakieś relacje z osobami zaatakowanymi...Często zakazują ujawniania szczegółów...Mam pytanie :Czy coś Wam głosy obiecują? Ja od siebie zacznę że obiecali mi że wezmą mnie do nieba jeszcze w tym ciele zanim umrę, dostanę piękną królewnę i sto niebiańskich koni jako rozrywkę...Notabene mówiąc dręczą mnie tak długo że dawno straciły dla mnie smak te "nagrody"...I jeszcze ciekawi mnie czy głos zakazuje Wam ujawniania szczegółów relacji z nimi ...tak jak to jest u mnie...

sekret

Re: Co Wam obiecał?

Postby sekret » Sun Sep 17, 2017 10:31 pm

Albo nie zacząłeś zażywać leków, albo za krótki okres je zażywasz. Wiesz, po pewnym okresie leczenia głosy znikną całkowicie. W internecie krążyło kiedyś wiele teorii na temat, skąd się biorą, czym są wywołane. W każdym razie po pewnym okresie leczenia głosy znikają.

Różne mogą być hipotezy na temat głosów - ateistyczne, religijne. Jedno ustalono na pewno, że w toku leczenia głosy znikają.
Osobiście zjawisko to oceniam jako bzdurę.

Wiesz co ci mogę radzić - żyj jak najlepiej, a świat to goowno.

Paweł N

Postby Paweł N » Sun Sep 17, 2017 10:53 pm

Osoby z krótkim stażem jako pacjent to sobie myślą, że można się nie leczyć. Internet czytam nie od dzisiaj - osoby, które nie zażywały leków przez te tak zwane głosy i przez odloty od rzeczywistości traciły cały zdrowy rozsądek, kończyły nawet jako bezdomni pod mostem.

Zauważ, że są rozmaite przypadki - ale przez te głosy i odloty od świata realnego ludzie kończyli biednie.

Jako przykład podam, że ja zażywam wysokie dawki leków i takich bzdur, jak głosy i brak kontaktu z otoczeniem nie mam. Choć rzadko biorę świat na serio.

O głosach powiem ci tyle, że jak się nie zaczniesz leczyć, to może być z tobą marnie.

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Sun Sep 17, 2017 10:56 pm

jednak skoro jest tak jak teraz, cały czas jest - to czemu sprzeciwiać się temu?
choroba czy nie, w jednym skąpani świecie my wszyscy

choroba nic nie da, odmawianie jej radości z czynienia ludzi zbędnymi - oto cała gra na naszych oczach co się odbywa

marznę puki czas
trwa awantura o misia, nie od dziś
Niech wszystkie istoty będą wolne od cierpienia, zdrowe i szczęśliwe
:pray:

Paweł N

Postby Paweł N » Sun Sep 17, 2017 11:24 pm

Z takim podejściem Karuna, to idź się od razu powieś na gałęzi.

Jest tak, istnieje rozsądek - I możemy żyć. Schizofrenia nie musi nikogo wykończyć - istnieją leki.

Zrozum mnie Karuna, to, że Jezus wisi na drzewie nie znaczy, że każdy chce. Bo o jaką awanturę o misia chodzi. Można żyć, jeśli się chce, wystarczy zażyć lek.

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Sun Sep 17, 2017 11:26 pm

To proste.

Paweł N

Postby Paweł N » Sun Sep 17, 2017 11:28 pm

jednak skoro jest tak jak teraz, cały czas jest - to czemu sprzeciwiać się temu?
choroba czy nie, w jednym skąpani świecie my wszyscy

marznę puki czas
trwa awantura o misia, nie od dziś
Widzisz, można połknąć tabletkę, odzyskać rozum i życie.
Karuna, czytałeś imiebogaczas.pl - to było mocniejsze niż horrory Stephena Kinga.

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Sun Sep 17, 2017 11:28 pm

To proste.
nic nie obiecano

Paweł N

Postby Paweł N » Sun Sep 17, 2017 11:33 pm

Widzisz, ja 11 lat się upieram, że mam F21 schizotypię. Ale wiem jak jest z ludźmi, czytałem, widziałem, słyszałem. I to nie były takie historie, że matka nakłamie, że kupił farbę białą, miał urojenia, że biały przedpokój będzie bardziej estetyczny, niż żółty goowniany.

Wiesz co do religii - WSZELKIE DYSKUSJE RELIGIJNE TO BZDURA I GŁUPOTA - BO JAK NIE ZNOWU MI PODADZĄ HALOPOPPIERDOL HALOPERIDOL NA JUDAIZM.

Choroby są rozmaite, kto zaprzeczy, że Judaizm w naszym kraju to choroba F20. RELIGIA TO JEST PO PROSTU GOOWNO.

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Sun Sep 17, 2017 11:36 pm

Religia nie jest gównem ot tak. Halowpierdol i klozapol to *g****O

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Sun Sep 17, 2017 11:38 pm

Ja nic nie mam, przyjaciół, życia w wolności, marzeń do spełnienia, planów, żyję bo jestem jakoś żyję.

Na początku "leczenia" potraktowano mnie jak śmiecia.

pozdrawiam
popijam Jacka D.

Twoje zdrowie Eden

Paweł N

Postby Paweł N » Sun Sep 17, 2017 11:43 pm

11 lat leczenia Pani doktor stwierdza postępy - dzięki 11 latom i 4 uwięzieniom - z Judaizmu przeszedł na Chrześcijaństwo Bezreligijne - czyniąc dalsz4e postępy w przejściu na Ateizm.

Ba, dzięki 20-to minutowym rozmowom z doktor obiecał nie uczyć się rosyjskiego, niemieckiego i japońskiego - Pacjent obiecał lekarzowi, że poprzestanie na języku angielskim i obiecał nie grac na gitarze, obiecywał też lekarzowi nie czytać Evotu.

Pani doktor mówiła - jeśli Evot był tylko rozrywką, to nic złego, ale nie powinien Pan tam spędzać czasu.

Świry te lekarze- muszę mieć zgodę na naukę języka angielskiego i dwóch piosenek Bacha na pianinku.

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Sun Sep 17, 2017 11:47 pm

Od jutra zmienię się. Obiorę inne tory..

A pozostając w temacie to nic do nikogo nie mam. To niewiedza i ignorancja sprowadziła chorobę na nas.

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Sun Sep 17, 2017 11:50 pm

Z takim podejściem Karuna, to idź się od razu powieś na gałęzi.
Nie.

Paweł N

Postby Paweł N » Mon Sep 18, 2017 12:00 am

Musimy żyć tak jak potrafimy, i jesteśmy w stanie. Myślisz, że moi psychiatrzy są zdrowi? Od razu ich wyczułem, że do tego zawodu ciągną nienormalni, którzy sami zdrowi nie są.

Wiesz, możemy wiele. Co prawda 50 MG RISPOLEPTU co 14 dni.

Chcesz Maciek wiedzieć jak jest?

Chory jest ten, kto się przejmuje.
Zdrowy jest ten, kto się śmieje ze wszystkich.

No bądźmy poważni, ten świat to goowno, trzeba mieć choć poczucie humoru. Psychiatra bywa bardziej chory, niż pacjent, przynajmniej mniej normalny. Przecież ten świat to dno, a Niebo to szambo.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”