Schizofrenia czyli co nam jest niezarejestrowanym

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Psychiatra dr

Schizofrenia czyli co nam jest niezarejestrowanym

Postby Psychiatra dr » Tue Aug 22, 2017 4:27 pm

Schizofrenia - czyli nieadekwatna ocena rzeczywistości.
Schizofrenia - czyli brak zdolności oceny rzeczywistości.

Pacjent myśli, że ma dziewczynę, a to tylko znajomy emeryt z czata onet.
Pacjent myśli, że zna język obcy, a nie zaliczyłby nawet egzaminu poziom podstawowy.
Pacjent myśli, że jest mistrzem w karty na Kurnik.pl, a wygrywał tylko z osobami, które nie znają jeszcze zasad gry w tysiąca.
Pacjent myśli, że jest mistrzem rajdowym Formuła I, a to tylko kupiony przez tatę samochód 10 letni.
Pacjent myśli, że ma pracę, a to tylko praktyka 6 miesięcy dla studentów.
Pacjent myśli, że jest poetą, a to nawet nie ma rymów, sałata zielona.
Pacjent myśli, że jest webmasterem, a nie potrafi napisać posta raz w tygodniu co tydzień, na darmoweblogi.pl .
Pacjent myśli, że czyta książki, jest oczytany, a to tygodnik Twój weekend.

itp. jedyne co pacjent umie, to tłumaczyć język angielski w google translate. Może nada się na ekspedienta, może na dozorce, jeśli rencista, to nawet ochroniarz w sklepie Biedronka, język obcy się przyda. Taki szatniarz w hotelu, a nuż turyści z zagranicy.

Bo jak chcesz być dozorcą - poziom ma tylko ten, kto zna język angielski i magistra.

koniczynka_26

Re: Schizofrenia czyli co nam jest niezarejestrowanym

Postby koniczynka_26 » Tue Aug 22, 2017 4:55 pm

Edenie, mój styl to ja się cieszę po prostu tym, że mam rentę, mama opłaca rachunki mieszkanie, daję jej na ten cel 200 zł. A poza tym książki, czasem muzyka, w radiu też. Ale myślę, że kogoś poznam, takiego jak ja. Mam 23 lata, nigdy nie pracowałam.

koniczynka26
bywalec
Status: rencistka

Postby koniczynka26 » Tue Aug 22, 2017 6:27 pm

Proszę przestać się pode mnie podszywać ! Powyższego posta nie ja napisałam. Nie piszę już na tym forum od bardzo dawna, tylko czytam posty tu zamieszczone, a wysmiewanie się ze mnie i mojej choroby jest okrutne i uważam to za prowokację ze strony osoby, która to robi. Proszę o zaprzestanie takich działań.

misi3k

Postby misi3k » Tue Aug 22, 2017 6:34 pm

Oj, tacy są chorzy ludzie, nie wiedzą co piszą.

Wszystko z tobą ok, Eden?

Tulipann

Postby Tulipann » Tue Aug 22, 2017 9:28 pm

Coś pokręciłem, dziewczyna z psychiatria.info.pl pracuje w recepcji hotelu. Zarabia 1.000, 600 oddaje mamie, 200 papierosy pół paczki dziennie, 200 ciuchy i kosmetyki. Ale 400 zostawia sobie. Z 1.000.

karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Tue Aug 22, 2017 10:54 pm

nieładnie Eden.

Marznę na wietrze
dziś dzień
wypełnia to

na to jeden głos do drugiego
wicher to ja mam w bani