Polityka schizo

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.

Chwilowo zamknięte z powodu nmadmiaru spamu
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Poezja __

Re: Polityka schizo

Postby Poezja __ » Sun Aug 20, 2017 11:49 pm

Image

shadowman
bywalec

Postby shadowman » Mon Aug 21, 2017 12:02 am

co to kurva jest?
Władza absolutna państwa będzie funkcją absolutnej swobody każdej jednostkowej woli.

_ schizo

Postby _ schizo » Mon Aug 21, 2017 11:07 am

Co to jest za ilustracja, czy o tym jest ten wątek?

_ schizo

Postby _ schizo » Mon Aug 21, 2017 11:09 am

To jest taki wątek informacyjny, trzeba by było czytać od początku, jak zarejestrować bloga schizo, jak mieć bloga na darmowym hostingu.

_ schizo

Postby _ schizo » Mon Aug 21, 2017 12:15 pm

Czyli podsumowując, sukces jest to:
w podpisie pod postami na wielu forach: mam schizofrenię, pod słowem link do bloga darmowego, mój blog wiersze, pod słowami link shadownman.darmowyhosing.pl , moja schiozofrenia blog, link pod hasłem do spotkania.eu - linki do bloga sukcesu są w podpisach na forach dyskusyjnych. Podpis pod postami tak, aby nie drażnić admina, byle był i słabo widoczny, najlepiej szarym kolorem.

www-jest-cba-pl

Re Polityka schizo

Postby www-jest-cba-pl » Tue Aug 22, 2017 12:32 am

Jakby ktoś chciał forum do zabaw psychoterapia, to tematy są w dziale informatyka, na cba używajcie programu oprogramowania phpBB bez dodatków

http://www.jest.cba.pl

- adres znajdziecie, taki, jest wolny. Sam nie wiem po co, może komuś się przyda, omówiłem jak się to robi. Tak naprawdę to trzeba mieć na to 2 - 4 godziny dziennie.

Do widzenia.

Zagadka rozwiazana

Ostatni post

Postby Zagadka rozwiazana » Tue Aug 22, 2017 3:09 am

Już wiem, kto by się nadawał:
Cezary - Adminem
Jagodowy Pentaner - Informatykiem

to tylko rozważania teoretyczne były, czy choć jedna osoba nadawałaby się na admina. Ja się z tej branży wycofuję. Odszedłem w poniedziałek. Z forum.

Dlatego upadl schizop

Postby Dlatego upadl schizop » Tue Aug 22, 2017 2:58 pm

Rozwiązanie zagadki księgi www Internetu Anastazja, tom cedry internetu:

Dlatego upadło schizo.pl - bo już istnieje forum Evot dla nas, a trzeba 3 godziny czasu dziennie.

m i s i o

Postby m i s i o » Tue Aug 22, 2017 7:16 pm

Co się dzieje, Panie Eden?

Wszystko ok?

misiu

Postby misiu » Tue Aug 22, 2017 7:21 pm

A dziękuję. po staremu. fiszki.pl MP3 na pendrivie TV.

_ schizo

Składki

Postby _ schizo » Thu Aug 24, 2017 10:03 pm

40 zł wysłał mi jeden kolega - ale potem powiedział zwróć, najlepiej 2 razy tyle, tylko jeden był cham,
44 zł religijny kolega z forum - gdy chciałem zwrócić mówił, nie zwracaj, jeśli chcesz to to wydaj na schizo.pl - ja co prawda odesłałem potem zwrócone na jego konto - ale wysłał mi jeszcze prezent zamówił w księgarni internetowej nowe bardzo dobre wydanie Pisma świętego,
66 zł - kolega z forum, ale uparłem się zwróciłem jemu,
30 zł - moderator mówiła, jeśli trzeba to wyśle za kilka tygodni.

Funduszy miałem zebrane 180 zł, na schizo.pl , tak jakby . Ale rozmawiałem ze wszystkimi - mówili - daruj sobie, nic z tego nie będziesz miał, ty Eden dbaj, aby pieniądze mieć, a nie schizo.pl .

Błąd był nieziemski, bo od razu trzeba było jechać na darmowych forach. Przeliczyłem się, bo myślałem, wykonam Lux i odstąpię za 1.000 zł osobie, która chce być Adminem i wstawi reklamy. Ja wykonam, a kto chce być Adminem utrzyma forum reklamami.

Cały projekt pogrzebała domena płatna schizo.pl i serwer drogi IQ.pl . To był ten błąd, że nie pojechałem na darmowej domenie, darmowym hostingu .
A gdybym chciał, sprawa jest pogrzebana, bo na wielu forach dyskusyjnych podpisywać posty: mam schizofrenię . Tak jak mi radzili pójdę do pracy.

Ale nie mówcie, że się nie da - tylko nikt nie da rady na płatnej domenie, na drogim serwerze hostingu, dadzą radę na darmowym forum - ośmieszają się linkami: mam schizofrenię po całym internecie, a reklamować trzeba.

_ schizo

Postby _ schizo » Thu Aug 24, 2017 10:10 pm

To nie pierwszy serwis schizo.pl z którymi serwisami robiłem tak - zakładałem płatna domena, płatny hosting i oddawałem osobie chętnej za zwróceniem kosztów. To był naiwny etap w życiu. Miałem upatrzoną osobę, która weźmie schizo.pl i zwróci mi koszty, na GG wtedy powiedziała, że się rozmyśliła, żebym ogłosił na Allegro.

Żaden serwis mi jeszcze nie wyszedł tak bez admina, jak schizo.pl . Toż nawet psychiatria.info.pl udało mi się sprzedać za 200 zł. Ze schizo.pl były negocjacje, max 500 zł, a ja już miałem utopione 600 zł.

_ schizo

Postby _ schizo » Thu Aug 24, 2017 10:42 pm

Przyznam się, potrafię wykonqać forum dyskusyjne mające 100 do 300 zł przychodu z reklam co miesiąc. Masz 200 zł zysku co miesiąc - ale to jest sprawa totalnie nieopłacalna.

Można mieć forum dyskusyjne - utopisz w tym 3 godziny codziennie - i też żaden w tym INTERES.

Byli tacy co zarobili - sklepy internetowe, płatności SMS.

_ schizo

Postby _ schizo » Thu Aug 24, 2017 10:45 pm

Widziałem ludzi, którzy zakładali darmowe na fora.pl . >Zero starań dokładali.

Bariera nie do przejścia dla ludzi to nazwy działów.
Tytuł każdego działu na forum stanowi hasło dla wyszukiwarki.

_ schizo

Postby _ schizo » Thu Aug 24, 2017 10:49 pm

Pamiętam rok 2005 i sukces Fora.pl .

Ta moda powróciła - ale dzisiaj się to nazywa Pun.pl i Cba.pl . Najtrudniejsze to
przeczytać ksiązki, link moja strona w stopce pod postami na forach. komercyjny link od razu wyleci.

Do internetu wróciły darmowe fora, jak było w roku 2005.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”