Polityka schizo

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.

Chwilowo zamknięte z powodu nmadmiaru spamu
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
schizo_pl

Re: Polityka schizo

Postby schizo_pl » Sun Aug 20, 2017 12:30 am

Wiecie, tak szczerze mówiąc, zastanawiałem się, czy da się na forum zainstalować shoutbox czat:

https://www.cba.pl/pl/oferta/vps/vps-z-administracja VPS cba.pl z administracją:
Oferta serwerów VPS z administracją adresowana jest do wszystkich osób, które wolą uniknąć wgłębiana się w detale konfiguracji usług serwerowych, ale chcą mieć przy tym pewność, że wszystko będzie działać zgodnie z ich założeniami.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie realizacji stron internetowych.

Jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wykonać każdą witrynę do cba.pl na własnej domenie

administrowany VPS 1024
cena 67,33 zł
*cena za miesiąc
brutto
4 x Intel Xeon D-1521 @ 2.40GHz
20 GB

nie wygląda to źle.
Ja prowadzę stronę internetową http://serwervps.cba.pl/ - i muszę przyznać, napisałem na niej, że taniej bez administracji. Otrzymuje się jednak wtedy Linux Ubuntu i trzeba zainstalować program LAMP.
wiecie, https://www.cba.pl/pl/oferta/vps - cena bez wynajęcia Pana Administratora 28 zł 33 gr.
To jedyne co potrafi udźwignąć shoutbox czat. 28 zł ,33 gr nie jest to jednak tanio, testowałem to jednak 2 miesiące i działało.

EOT, phpBB, lub MyBB fLUX_bb , poronione fora, Z. mówi, że trzeba 2 godziny dziennie być.

Just one

Postby Just one » Sun Aug 20, 2017 2:05 pm

A prawda o internecie bywa taka:
- fora się pojawiają, 12 osób dyskutuje, 100 osób temat czyta, rok do 4 lat sprawa przedyskutowana i tematyka dyskusji się zwija, po 4 latach forum nie ma. przedyskutowali.

maniek.cba.pl , pablo.blog.pl , schizo.blog.pl , ania.blog.pl , amator.blog.pl , np , w adresie podają imię, nick, pseudonim , na 1000 forach mam po 1000 postów - podpis pod postami: mój blog grafika komputerowa, ( tomasz.cba.pl ) moje forum psychologia.

Pacjent powie, ale ja schizoid, ale ja dopaminy nie mam - a żeby na tych forach linki roz siewać, to trzeba znać tematyki, o czym tam się rozmawia. Jak znasz tematykę tych for dość dobrze, to natrzaskasz 100 postów dziennie, a w podpisie pod postem: mój blog. grafika

Cały internet ci powie, dzisiaj to "mój blog" - jesteś dobry to wydusisz 15 zł na reklamach, 100 czytelników dziennie. http://tomasz.cba.pl/

Mój znajomy Piotr

Postby Mój znajomy Piotr » Sun Aug 20, 2017 2:21 pm

Mój znajomy Piotr mawiał, po co mi forum Linux Mandriva? Ja cieszę się z tego, że mi dałeś Junior Admina i ci wszystkie opcje w Panelu konfiguracji poprzestawiam. Mam płacić sto złotych za to, że jestem Adminem?

Jakbym chciał tylko przeczytałbym te twoje 4 książki i miałbym swój blog. Powiedz mi tylko co ja z tego mam. Wojciech ma bloga i co on z tego ma, tylko tyle, że chodzi do pracy w tartaku za minimalną pensję. I 100 osób dziennie go czyta - których nawet nie zna - na czym jest 500 zł rocznie do tyłu. Opinia Piotra - bloga ma każdy kto chce, ale duupy tym daje. Świat jest taki, że trzeba pracować.

Gdzie w tym interes? Dla Piotra.

Przecież każdy może.

INTERES
.

Dobry człowiek

Postby Dobry człowiek » Sun Aug 20, 2017 2:34 pm

Dobry człowiek to ten, kto ci prawdę powie.

Ja mam konto wordpress.com - blogów ile chcę, ale to notatki dla mnie. Blogger - notuję ulubione teledyski Youtube.

Jak nie ma forum schizo.pl forum nam.cba.pl psychologia - gdzie w tym INTERES dla mnie.

co jeszcze miałbym przedyskutować?

Dobry człowiek

Postby Dobry człowiek » Sun Aug 20, 2017 2:37 pm

Ludzie, ja jestem hobbysta tworzenia stron internetowych od 2.000 roku, może nie wierzycie.

Jak ktoś ma pytania, jak założyć bloga, forum, ja odpowiem.

Tylko, czy masz w tym INTERES.

Ja tą sprawę znam od 2.000 roku. ZŁOTO INTERNETU to sklepy internetowe i płatności SMS-em.

Dobry człowiek

Postby Dobry człowiek » Sun Aug 20, 2017 2:57 pm

Bardzo zapamiętałem pewne słowa - "Biblia SEO" wprowadzenie lub wstęp, polskie wydanie:
- Nie wierz w to, że aby posiadać bloga, w miarę duże forum, lub stronę internetową, musisz posiadać, zainwestować 1.000 złotych. Jeśli przeczytasz książkę "Biblia SEO" polskie wydanie, możesz tego dokonać całkowicie za darmo, obojętnie, czy to forum, blog, czy strona - jedyny warunek posiadać 2 - 3 godziny dziennie i chcieć, to twoje hobby. Są takie możliwości, jak darmowy, sponsorowany hosting, jak umieszczanie linku "moja strona" w podpisie na forach dyskusyjnych - oczywiście, nie wszystkie na to pozwolą, ale to wystarczy, aby znaleźć się w top 10 blog tematyka. Pytanie o odniesienie sukcesu to tylko czy po internecie są porozsiewane linki o twojej stronie.

Dobry człowiek

Postby Dobry człowiek » Sun Aug 20, 2017 4:01 pm

SCHIZO.PL było moim ogromnym sukcesem. 12 osób zarejestrowanych, 100 czytelników, rysunki, wiersze, artykuły o psychiatrii. Ale ja od 1 września idę do takiej pracy, w której muszę być 8 godzin dziennie.

Gdzie mój Interes, brak czasu.

Pożegnam się piosenkami mojej ulubionej piosenkarki Shinead OConnor:

https://www.youtube.com/watch?v=0-EF60neguk

https://www.youtube.com/watch?v=Owk_ydRmYmc

Wiara, Nadzieja, Miło.

Polecam schizo.pl , zapraszam na edana.cba.pl , nam.cba.pl .

Chrześcijanin _

Postby Chrześcijanin _ » Sun Aug 20, 2017 4:04 pm

Chrześcijanin to wartości międzyludzkie bezreligijne.

Image

schizo_pl_pl

Postby schizo_pl_pl » Sun Aug 20, 2017 4:29 pm

Dlaczego odszedłem z forum, to są ludzkie słąbości:

- brak czasu - pobieram fajne filmy z cda.pl,
- INTERES - lubię po prostu TV i popijać piwo jabłkowe.

Po prostu, czasu nie mam. Wiecie, 8 godzin w pracy, potem Tv i piwo. Stawiam na tv.

schizo_pl_pl

Postby schizo_pl_pl » Sun Aug 20, 2017 4:30 pm

Gdybym miał czas ..

schizo_pl_pl

Postby schizo_pl_pl » Sun Aug 20, 2017 4:31 pm

.. to właczyłbym tv, film z cda.pl i piwo jabłkowe z lodówki.

TV Toshiba smart 32cl

Postby TV Toshiba smart 32cl » Sun Aug 20, 2017 5:27 pm

Jakby ktoś was pytał co to SUKCES:

http://blogforum.cba.pl

jesteśmy na 100 forach dyskusyjnych i każdy z nas ma w podpisie pod postami:
mam schizofrenię - spotkania (pod słowem schizofrenię link, lub do spotkania.eu ).
Nie wstydzę się kim jestem, nie wstydzę się co mam.

To psychologia czy was wyrzucą z for, za linka pod postami. Jak ja umiałem zabrać głos w dyskusji, to mnie nie wyrzucali.

Niedziela TV_ gra muz

Postby Niedziela TV_ gra muz » Sun Aug 20, 2017 6:31 pm

największy ubaw to mam zawsze, nikt mi nie wierzy, że ja umiem zainstalować program phpBB.

Moja psychiatra mawiała:
- Ty umiesz zainstalować program forum dyskusyjnego? Ja nie wierzę. Dla mnie to czarna magia. Chory pacjent i umie takie rzeczy?

- Proszę Pani, ja umiem nawet wykonać stronę internetową HTML. Nie uwierzy Pani, ale ja umiem nawet założyć darmowego bloga wordpress.com i blog.pl .

- Ja nie wierzę.

Przyznam szczerze, 5 z matematyki, 5 studia Biznesu Zarządzanie i marketing, ale ja nie umiem założyć darmowego bloga, zainstalować programu phpBB.

- Kobieto, ja na swoim forum miałem 1.100 zarejestrowanych osób.

- Nie wierzę, złudzenia wielkościowe, fantazjujesz chorobowo.

Pacjent _ _ _

Postby Pacjent _ _ _ » Sun Aug 20, 2017 6:35 pm

. . dlatego gdyby wam się udało zainstalować program phpBB lub za 45 zł wynająć kogoś, kto to umie, nie mówcie psychiatrze,
bo powie, że to urojenia.

Jak z tą dziennikarką radiową, która opowiadała swojej Pani psychiatrze, że śpieszy się, za 3 godziny prowadzi audycję w Radiu.

Psychiatra jej napisała do kartoteki:
- Pacjentka ma urojenia, że za 3 godziny prowadzi audycję w Radiu.

Pacjent _ _ _

Postby Pacjent _ _ _ » Sun Aug 20, 2017 6:57 pm

Psychiatrzy są gupi:

schizofrenie.pl - zainstalował 44, wordpress i phpBB
anastazja - zainstalował Jagodowy Pentaner
forum evot - zainstalował Zbyszek
of20 - jakotako, wordpress, ma nawet phpBB

połowa forumowiczów posiada darmowego bloga.

Ja wam mówię, psychiatrzy zdziwieni, w szoku, a my umiemy.

Kto no mi w to uwierzy - ja samodzielnie zainstalowałem phpBB na Schizo.pl .

Mało tego, mam takie znajomości, że jakbym potrzebował MyBB zainstalują mi za 20 zł.
Czy oni tego nie są świadomi, psychiatrzy, ja mam tylu znajomych w internecie, że jak nie poradzę zainstalują mi program phpBB za 20 złotych.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”