Sens zycia

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Agsus

Sens zycia

Postby Agsus » Tue May 23, 2017 5:57 pm

Moje zycie straciło sens biore leki czuje wewnetrzna pustke nie nawidze siebie boje sie zyc mysle o smierci nie moge wytrzymac z tymi myslami czarno wszystko widze ten strach lęk dobijaja mnie nic mnie nie cieszy chce smierci próbowalam sie powiesic stchózylam nawet zabic sie nie umiem taka kestem do niczego co ja bym dała zeby mnie tu nie było

sheche
zaufany użytkownik

Re: Sens zycia

Postby sheche » Tue May 23, 2017 6:22 pm

miałam jeszcze gorzej i dziękuję Bogu, że przeżyłam próby samobójcze, bo po wyleczeniu depresji chce mi się żyć, jestem kochana i mam dla kogo żyć, to choroba każe Ci myśleć o śmierci i sprawia że się źle czujesz :auto-ambulance: mi pomógł klozapol, musisz prosić psychiatrę by tak dobrać leki aby minęła depresja

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Tue May 23, 2017 7:13 pm

Agsus, depresja mija. Sens życia czeka.

Melisa
zaufany użytkownik

Postby Melisa » Tue May 23, 2017 8:57 pm

Agsus depresja ma to do siebie że nie widzi się wyjścia z sytuacji, wydaje się że tak źle już będzie zawsze a nawet gorzej. Ale to kłamstwo - z depresji można wyjść - potrzeba cierpliwości i dobrze dobranych leków.

Będąc w depresji nie chodziłam na badania profilaktyczne mając nadzieję że pewnego pięknego dnia dostanę raka i pożegnam się z tym światem. Teraz dziękuję Bogu że nic takiego się nie stało. Mogę powiedzieć że na swój sposób jestem szczęśliwa. Nie spełniły się wszystkie moje marzenia, jest inaczej niż sobie to wyobrażałam ale zaakceptowałam to co jest.

Walcz o siebie!
Melisa

- Eden _

Postby - Eden _ » Tue Aug 15, 2017 2:38 pm

Niektórzy czują się niekochani, czasem nikomu niepotrzebni. Różnie to w życiu bywa. Jak tracę wątek życia, to włączam tv, albo film na internecie. Cieszę się nie tylko z siebie, ale także z istnienia innych ludzi.

Może to głupie, ale cieszę się gdy wchodzę na Evot, z tego, że jest tu kilka osób.

Eden Edenu

Postby Eden Edenu » Tue Sep 19, 2017 1:47 pm

Świat,

jest to mieszanka szyderstwa i podłości,

albo się śmiać,

albo opowiadać sobie bajki co kocham

- tak MIEĆ CEL, by jeszcze dzisiaj nie umrzeć - kochać lub śmiać się z szamba. Tak CZY INACZEJ UMRZEMY, JUTRO.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”