Niechciane posty

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
tomsoul
zaufany użytkownik

Re: Oficjalnie zrezygnowałem z konta zaufanego

Postby tomsoul » Tue Aug 08, 2017 8:46 am

Coś w tym jest... Ja sam dopiero teraz to zauważyłem...

------------- uwaga moderatora karuna:
Post został przesunięty z tematu: [url]http://./viewtopic.php?f=15&t=28482[/url]
Last edited by karuna on Tue Aug 08, 2017 11:15 am, edited 1 time in total.
Reason: Notatka moderatora dołączona.

Tupas

Re: Oficjalnie zrezygnowałem z konta zaufanego

Postby Tupas » Tue Aug 08, 2017 10:23 am

Zwal se konia papusny zalosny frajerze tyle w temacie.Nie musisz mnie czytac.Sam jestes nieudacznik i probujesz robic z siebie gwazde.Przydupas siostruni wez sie nie blaznij dziecko jestes i tyle nic nie osiagniesz w zyciu bo jestes niedorzzwiniety umyslowo i mtury nigdy nie zdasz.Pierw zdaj mature glupolu.Zazdroscisz moich sukcesow?Co nie mozna pisac o sukcesach? trzeba narzekac to faktycznie miejsce ciaglych narzekaczy co nic w zyciu nie zrobili,osiagneli.Apeluje do Zbyszka skusuj ten watek i nigdy tu nie wejde lub moderator jakis niech to przeniesie do niechcianych.Jedno wielkie dno ludzi zawisnych.!!!!!!!!

------------- uwaga moderatora karuna:
Post został przesunięty z tematu: [url]http://./viewtopic.php?f=15&t=28482[/url]
Last edited by karuna on Tue Aug 08, 2017 11:15 am, edited 1 time in total.
Reason: Notatka moderatora dołączona.

Tupas

Re: Niechciane posty

Postby Tupas » Tue Aug 08, 2017 12:54 pm

Mam nadzieje,że moje starania byś stracił zaufanego wreszcie się skończą.A tak pochwalę się i niech Cie dupa ściska,że dostałem się na studia.I co znów przed biedronką wylejesz na mnie Swoje frustracje,bo coś Cie boli do mojej osoby?to,że mam maturę tak Cie zżera z zawiści.I znów będziesz próbował,bym w ogóle nie pisał i zaszczuć mnie.Jestem tu dłużej od Ciebie i więcej z pewnością wniosłem na forum.Ty jesteś jakiś dziki społecznie i nie panujesz nad popędami złości.W tym zakładzie karnym szpitalnym chyba niezbyt dobrze nauczyłeś się umięjetności społecznych wśród zwyrodnialców,ale jakoś tam trafiłeś musiałbyć powód tego.W ogóle Sophi powiedziała,że masz szajbe na moim punkcie i to widać w moim wątku prywatnym dla zaufanych gdzie mi różne rzeczy niezbyt miłe piszesz.Wez człowieku idz w końcu na terapie i naucz się opanować emocje,nie zazdrość tylko wez się za siebie.Ciągle tylko biedronka tego już ma się po uszy!!!No i z tego wszystkiego zapomniałem o zajęciach i wtopiłem,mam mnóstwo też innych problemów ,a Ty papuśny jak chcesz komuś dosrać to może popatrz na siebie jaka z Ciebie gwiazda.Zarzucasz innym a sam jesteś taki wzór doskonałości.I co lubisz masochizm?Jesteś cham i tyle nie dziwie się,że nie masz dziewczyny już taki długi czas i musisz się masturbować,widocznie za mało to robisz,bo jakiś podniecony jesteś,że możesz zaistnieć w moim wątku na forum.Już nikt nie odpisuje na twój monolog o biedronce?

paulusia176
zarejestrowany użytkownik

Postby paulusia176 » Mon Oct 23, 2017 4:24 pm

OK!?

danielek
zaufany użytkownik
Status: portier
Gadu-Gadu: 63718896

Postby danielek » Mon Oct 23, 2017 6:38 pm

OK!?
Małe spiecie,się nie przejmuj koleżanko ;)
:animals-chickencatch:

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”