Przełom w dzieleniu przez zero - nasi forumowicze z racjonalista.pl

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.

Chwilowo zamknięte z powodu nmadmiaru spamu
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Ε d e n

Przełom w dzieleniu przez zero - nasi forumowicze z racjonalista.pl

Postby Ε d e n » Mon Oct 15, 2018 9:27 pm

Eden wystąpił do Komitetu Matematycznego z wnioskiem - wasze komputery sypią zawieszeniami się i dziurami - mam pomysł aby przyśpieszyć komputery, stosując antymatematykę - zero razy jeden równa się jeden. Odpisali, nie ma na to dowodów, ale niech pan napisze prośbę do fabryki Intel, o przeprogramowanie procesora. Teoretycznie procesor można przeprogramować na antymatematykę 666, zero razy jeden równa się jeden, ale dlaczego miałoby to przyśpieszyć procesor, sprawdzi Panu tylko ich fabryka Intel. Chyba, że Watykan, uzna Pana za Bestię 666, zgodnie z proroctwem Beast Luzifer mógłby produkować procesory i chipy.

Nasz znany forumowicz Mateusz H, co ma 100 kont na forum, poparty przez racjonalista.pl napisał o Nagrodę Nobla - Przełom w dzieleniu przez zero, czyli zero dzielone na zero równa się jeden. Odpisali, niech nam Pan to udowodni matematycznie, na gruncie matematyki, to wtedy komisja noblowska rozpatrzy, jeśli wskaże pan na finansowe korzyści tego odkrycia.

Mateusz nasz, opowiadał po internecie, Przełom w dzieleniu przez zero, ale stara się, aby się nie wydało, to wie tylko, on ile wynosi zero dzielone przez zero.

Juliusz Bulwa
bywalec

Re: Przełom w dzieleniu przez zero - nasi forumowicze z racjonalista.pl

Postby Juliusz Bulwa » Mon Oct 15, 2018 10:34 pm

1 / 0 = Ø

Ε d e n

Postby Ε d e n » Mon Oct 15, 2018 10:35 pm

Za zgodą właściciela forum, i za zgodą moderatora Karuna, przedstawiłem dowody, w dziale Niezarejestrowanych i dziale Dieta, że jestem prawie tak samo zdolny, jak oczekiwana przez środowisko heavy metalowe Beast 666. Kto czytał, ten widzi, mam IQ 135, a to naprawdę ponadprzeciętny wynik. Zwykli ludzie mają IQ 115 - 120.

spodsztancy
zaufany użytkownik
Status: aktor pisarz poeta. ostatnio mnie wystawiali na brodwayu

Postby spodsztancy » Mon Oct 15, 2018 10:39 pm

Ło jezu a ja mam 142-156 według różnych testów-srestów, a i tak wszystko o kant dupy potłuc
Last edited by spodsztancy on Mon Oct 15, 2018 10:41 pm, edited 1 time in total.
całuj rękę której nie możesz uciąć

Ε d e n

Postby Ε d e n » Mon Oct 15, 2018 10:41 pm

Ja tego nie wiem, może to ja jestem Bestią 666? Chodzi mi o to, że słucham takich zespołów, jak Iron Maiden, Queen, Bon Jovi. A wydaje mi się to nieświęta muzyka:

Image

Ε d e n

Postby Ε d e n » Mon Oct 15, 2018 10:45 pm

Wiecie, kiedy Mateusz H. poszedł zgłosić moje posty z tekstami zespołu Slayer na Policję, że to ja jestem 666, moderator Karuna powiedział, zastanów się Eden, po czyjej stronie stoisz, bo może Zbawiciel to Luzifer, może ty, gdybyś z całych sił uwierzył, i zbawiłbyś wtedy świat.

żartuję.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”