Czas

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Eryk321

Czas

Postby Eryk321 » Wed Dec 06, 2017 3:27 pm

Chcialem zapytac czy mial ktos takie zaburzenia ze czas zatrzymal sie w miejscu uczucie jak by przyszlosc miala nie nadejsc jakby moje zycie mialo sie skonczyc lada dzien jak bym mial zniknac albo rzeczywistisc miala zniknac ?

KarunaTv

Re: Czas

Postby KarunaTv » Wed Dec 06, 2017 5:30 pm

Chcialem zapytac czy mial ktos takie zaburzenia ze czas zatrzymal sie w miejscu uczucie jak by przyszlosc miala nie nadejsc jakby moje zycie mialo sie skonczyc lada dzien jak bym mial zniknac albo rzeczywistisc miala zniknac ?

Myślę, że to może być ciężkie przeżycie. Jednak nie nazwałbym tego zaburzeniem.
Trudne doświadczenie na pewno.

Miałem, że wszystko jest bez znaczenia cokolwiek nie zrobię, ale to myślę wynikało z problemu egzystencji.

Jak by nie było to życie się skończy za jakiś czas, czegokolwiek nie zrobisz.

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Wed Dec 06, 2017 11:30 pm

Tak sobie myślę - to przechodzi.

pozdrawiam
e tam..

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Sat Dec 09, 2017 7:56 am

No właśnie w Peru żyją tak by starczyło na ten jedyny dzień.Tam fryzjerka zarobi pewną ilość solo i zamyka zakład,zrobi obiad itp,nie martwi się co będzie jutro tylko by przeżyć w danym dniu.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”