Smutny dzien

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
G_AME_OVER
bywalec

Re: Smutny dzien

Postby G_AME_OVER » Mon Oct 09, 2017 5:21 pm

dzień jak codzień. czasem deszcz. czasem trochę słońca.
to nie jest nawet szach mat to jest zwycięstwo z szachownicą.

kuubaw
bywalec

Postby kuubaw » Mon Oct 09, 2017 6:27 pm

w ziołem kąpiel i żegnaj smutny dniu :whistle:

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Tue Oct 10, 2017 1:31 pm

Ostatnio czytałem artykuł jak zachować sprawny mózg. Pomaga w tym obecność drugiej osoby, wspólne życie i aktywność. Wcale to nie muszą być i nie są krzyżówki i rebusy jak się mogło by wydawać. Konkluzja do tego jest taka że warto mieć kogoś kto pobudzi nasze szare komórki.
Zwróć uwagę,że często taka osoba wymaga opieki i ten człowiek musi wykonywać dużo obowiązków przy takiej osobie,to duży stres,wyczerpanie,a niekiedy wypalenie.Osoby chore na schizofrenie nie są uczeni samodzielności.Jak są aktywne to spoko.

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Tue Oct 10, 2017 11:47 pm

Ostatnio czytałem artykuł jak zachować sprawny mózg. Pomaga w tym obecność drugiej osoby, wspólne życie i aktywność. Wcale to nie muszą być i nie są krzyżówki i rebusy jak się mogło by wydawać. Konkluzja do tego jest taka że warto mieć kogoś kto pobudzi nasze szare komórki.
Zwróć uwagę,że często taka osoba wymaga opieki i ten człowiek musi wykonywać dużo obowiązków przy takiej osobie,to duży stres,wyczerpanie,a niekiedy wypalenie.Osoby chore na schizofrenie nie są uczeni samodzielności.Jak są aktywne to spoko.
No tak, to jest problem. Problemem jest też to że z reguły osoby chore są samotne, dobrze jak aktywne ale z tym bywa różnie. Dobrze mieć kogoś ale wiem że czasami nie jest to łatwe.

Miłujmy się nawzajem
bywalec

Postby Miłujmy się nawzajem » Fri Oct 13, 2017 8:16 pm

Bywają dni smutne, ale w moim życiu więcej jest pogodnych, wesołych. Wiele zależy od ciebie - od tego, czy coś cię zasmuca.
Moja religia to wartości międzyludzkie. strona ludzi z remisją schizofrenia.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Postby AntonPawlowicz » Tue Oct 17, 2017 7:29 pm

Dzis byla cudna pogoda, prawdziwa zlota jesien. Bardzo fajny i wesoly dzionek, oby najwiecej takich! Samych takich dni zycze nam!

Eden __

Postby Eden __ » Tue Oct 17, 2017 9:29 pm

Tak, Anton, życie nasze codzienne, to jak spędzamy dzień, i czy się uśmiechnęliśmy.

Reszta to bajka.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Postby AntonPawlowicz » Wed Oct 18, 2017 12:17 am

Bajka ktora sami piszemy.
Sa tacy co chca ja pisac za nas, ale odbierzmy im dlugopis i piszmy ja sami. Niech bedzie piekna, skoro juz musi byc bajka.

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Wed Oct 18, 2017 12:33 am

Każdy układa swoje życie i zależy co od niego oczekuje tak należy postępować żeby je sobie układać według naszych oczekiwań. Wiem że f20 i nie jest łatwo ale namiastkę czegoś tam można stworzyć.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Postby AntonPawlowicz » Wed Oct 18, 2017 12:50 am

Proste! Nic dodac.
Warto do czegos dazyc, warto sie strac, a nie sie poddawac i odkladac wszystkie zabawki na bok.
Zycie ma zbyt wiele do zaoferowania, nawet dla nas lub az dla nas!
Ja tam lubie moja bajke. Sam ja sobie napisalem :lol:

Eva Internet

Postby Eva Internet » Fri Oct 27, 2017 9:55 pm

Tak, warto do czegoś dążyć, nie poddawać się.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”