Nie mam pojęcia

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
niechciany

Nie mam pojęcia

Postby niechciany » Thu Apr 20, 2017 10:45 pm

Cześć :) Mam 18 lat, w wieku 15 stwierdzono u mnie schizofrenię niezróżnicowaną, mam wrażenie, że przypadkowa osoba spotkana na ulicy chce mi zrobić krzywdę, tnę się od czasu do czasu dosyć poważnie, nie mam perspektywy na życie, nadużywam alkoholu żeby przestać myśleć, otworzyć się. Nie biorę leków bo zachowuję się po nich jak warzywo, nie mam przyjaciół ani znajomych, z którymi mógłbym porozmawiać, więc pewnie ta wiadomość jest jakimś rodzajem desperacji z mojej strony. Nie potrafię rozmawiać z innymi ludźmi, żyję w swoim świecie. Jestem przystojny, ale gdy spotykam się z atencją płci przeciwnej 'uciekam'. Czuję ogromny strach przed bliskością, nie lubię gdy ktoś mnie dotyka lub siedzi zbyt blisko mnie. Gdy wyczuwam, że komuś na mnie zależy wycofuje się, sam nie potrafię wyjaśnić do końca tego zjawiska. Sprawiam ból bliskim osobą choć wcale tego nie chce. Jestem zwykłym zerem i chyba już niżej nie mogę upaść pisząc tak prywatne rzeczy tutaj..

chciany

Re: Nie mam pojęcia

Postby chciany » Fri Apr 21, 2017 2:20 pm

Ufaj sobie, akceptuj siebie, bądź sobą i kochaj co chcesz.

Sceptyczny

Postby Sceptyczny » Fri Apr 21, 2017 2:21 pm

kto CiE klamie, ze bolisz, ty ich złościsz.

zakohany

Postby zakohany » Fri Apr 21, 2017 2:23 pm

Ufaj w posiadanie czlonqa. A relax, nioe zmyślaj.

cnotliwy

Postby cnotliwy » Thu Jun 22, 2017 9:00 pm

też mnie zawsze dołowała ta faza, że się nie potrafię dogadać z płcią żeńską, ale teraz rozumiem, że po prostu musiałem zostać prawiczkiem hehe bo to jest święta rzecz a Ty kolego uważam, że tak jak ja jesteś męczennikiem Bożym i też nie możesz stracić cnoty, objawił mi się Pan Jezus i mi o tym powiedział, zajrzyj na stronkę www.ostrzezenie.com albo ostrzezenie.net

cnotliwy

Postby cnotliwy » Thu Jun 22, 2017 9:01 pm

ostrzezenie.com.pl pomyłka tamten adres

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Thu Jun 22, 2017 11:33 pm

To ja Was uświadomię tępe strzały, bycie prawiczkiem nie ma żadnych zalet, ani to żadna świętość ani normalne życie psychiczne. Więc zbierać kasę chłopcy i jazda na panny do agencji zanim kuśka staje.

cnotliwy

Postby cnotliwy » Fri Jun 23, 2017 12:01 am

Przykazanie nr 6 nie cudzołóż! a Pan Jezus jeszcze mówi :"Powiedziano wam nie cudzołóż a ja wam powiadam: kto pożądliwie patrzy na kobietę ten dopuścił się z nią w sercu cudzołóstwa" , a orędzie mówi http://ostrzezenie.net/wordpress/2011/0 ... do-piekla/

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Fri Jun 23, 2017 1:22 am

Cnotliwy Twój pan Jezus sam był chory i trzeba go było by leczyć, w dzisiejszych czasach spotkał byś go w psychiatryku.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”