Autobiografia

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
BlindMasta
bywalec
Status: fotoreporter bolec.info, bobrzanie.pl

Re: Autobiografia

Postby BlindMasta » Wed Mar 21, 2012 7:56 pm

ja wydaje w wydawnictwie radwan... 150 stron za cene 1600pln, przy czym jest to zwrotne po sprzedaniu ksiazki w ilosci trzystu egzemplarzy
psychofototata

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Wed Mar 21, 2012 8:01 pm

Ale w jaki sposób sprawdzisz, czy sprzedało się 300, czy 5 tys egzemplarzy?
Zawsze mogą powiedzieć, że -niestety- ale książka nie sprzedała się w ilości 300 egzemplarzy. I kasę tracisz bezpowrotnie.

Pozdrawiam.m.

Ertis
zaufany użytkownik

Postby Ertis » Wed Mar 21, 2012 11:30 pm

I pomyśleć że książki sprzedają się z taką trudnością, że trzysta to już dużo, to chyba szkoda czasu na pisanie, bo to ani kasy ani sławy z tego nie będzie :roll:

Kawiore a czy już się twa powieść drukuje czy dopiero masz taki zamiar dać ją do druku, i czy zdradzisz tytuł swego dzieła

Faur
zaufany użytkownik

Postby Faur » Thu Mar 22, 2012 11:53 pm

Też kiedyś chciałem wydać książkę, ale postanowiłem ją rozpowszechnić w internecie. Przesłałem egzemplarz do wydawnictwa, odpisali, że jest to interesujący materiał, lecz oni nie zajmują się krytyką literacką. Dałem sobie spokój. Chcę tylko aby jak największa liczba osób przeczytała czy chociaż dowiedziała się o tym, że napisałem książkę.
Ja też chciałbym co niedzielę w małym drewnianym kościołku wyłamywać sobie dłonie. Ja też chciałbym niewskazany palcami przejść przez życie najpoczciwiej.

Grzegorz Ciechowski

Jeżyk
zaufany użytkownik

Postby Jeżyk » Fri Apr 27, 2012 9:37 am

A ja wzięłam się właśnie za przepisywanie na komputer mojego Pierwszego Zeszytu Pamiętnika z roku 1989, gdy miałam 14 lat, kończyłam wtedy podstawówkę i przede mną był wybór szkoły liceum. Zaskoczyło mnie to że już wtedy miałam dziwne myśli typu że jakiś wielki głaz zgniecie cały świat łącznie ze mną- stany lękowe, miałam często poczucie koszmaru, myślałam o samobójstwie i w myślach wyzywałam się od najgorszych chociaż postrzegano mnie jako miłą, cichą, bardzo dobrą uczennicę, nienawidziłam też swojego wyglądu- określiłam że mam "czerwoną opuchłą twarz" a byłam wtedy szczupłą laską. A do szpitala po raz pierwszy trafiłam dopiero w 2001 roku, po ukończeniu studiów- choroba rozwijała się podstępnie i w ukryciu przez lata...
PSYCHOMACHIA - jeden z toposów średniowiecznych przedstawiający konflikt duszy z ciałem albo walkę między dobrem a złem o duszę człowieka

Kamil Kończak
zaufany użytkownik

Postby Kamil Kończak » Sat Jun 16, 2012 5:29 pm

A wiecie, że Justin Bieber ma już swoją autobiografię? Pewnie można się w niej dowiedzieć jak radził sobie z plagą pryszczy itp. :)
Pragniesz czegoś? - rób to bo zaczniesz o tym marzyć.

" May your love of the form culminite in the love of
the formless."

https://www.youtube.com/watch?v=0joS1fzwFcU

Jeżyk
zaufany użytkownik

Postby Jeżyk » Fri Jul 27, 2012 11:16 am

Przepisuje Drugi Zeszyt Pamiętnika - gdy miałam 15 lat- koniec podstawówki, początek liceum. Towarzyszy mi już wówczas ciągłe poczucie koszmaru, pogardy do samej siebie, wyzywanie siebie od najgorszych. Stawałam wówczas przed lustrem i mówiłam do siebie: "Gardzę sobą, gardzę sobą, jestem dziwką" itp. :shock:
PSYCHOMACHIA - jeden z toposów średniowiecznych przedstawiający konflikt duszy z ciałem albo walkę między dobrem a złem o duszę człowieka

Jeżyk
zaufany użytkownik

Postby Jeżyk » Sat Jul 28, 2012 10:11 am

Chyba do końca życia będę przepisywać te pamiętniki...i faktycznie dopiero po mojej śmierci je wydadzą :roll: (jeśli znajdzie się ktoś komu będzie się chciało to zrobić).
W wieku 15 lat zaczyna się moja fascynacja Chrystusem i Kościołem, która "wyłączyła mnie z życia" na 11 lat- do 26 roku mojego życia. "Obudziłam" się już z postawioną diagnozą.

Return to “BlindMasta”