Naturalne metody leczenia schizofrenii

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
schizo11
zaufany użytkownik

Re: Naturalne metody leczenia schizofrenii

Postby schizo11 » Sat Jan 13, 2018 3:59 pm

Nie czuję się Panem, tym bardziej na forum i w szpitalu gdzie uważam, że wszyscy są równi ze względu na chorobę i po równo się traktują (takie mam doświadczenie).

Bratnia dusza
zaufany użytkownik
Status: Rencista

Postby Bratnia dusza » Sat Jan 13, 2018 5:12 pm

NATURALNE METODY LECZENIA SCHIZOFRENII

-Aktywność fizyczna to jedno z większych dóbr dla zdrowia psychicznego, reguluje procesy w mózgu i pozwala przy intensywnej aktywności wyjść nawet z lekkiej depresji.

-Muzykoterapia, pozytywne brzmienie najlepiej bez śpiewanej tresci, która nakłada jakiekolwiek punkty widzenia i filozofie.

-Aktywność artystyczna. Każda jej forma. Od rysowania po grafikę komputerowa czy rzeźbienie w plastelinie. Fotografia artystyczna, czy pisanie. Wszystko to co sprawia ze nasze wnętrze wychodzi i urzeczywistnia się. Wszystko to daje odreagowanie, które nie majac ujścia odbija sie w głosach i psychozach i urojeniach.

-Kontakty towarzyskie, zwiedzanie muzeum czy kino i film, nawet przed komputerem w domu. Książka czy oglądanie filmików edukacyjnych, wszystko co daje nam prawidłowe i zdrowe wzorce
- jak mogę im przebaczyć?
- gdybyś ich nie potępił nie musiałbyś przebaczać

de mello - minuta mądrości

naj o
bywalec

Postby naj o » Sat Jan 13, 2018 5:38 pm

Naturalne metody leczenia - istniała kiedyś strona http://schizofrenie.pl 44, podane zioła stosowałem jako uzupełnienie leków.
najo , Eden

Mniszek
bywalec

Postby Mniszek » Sat Jan 13, 2018 7:20 pm

...no i co ? A wnioski jakieś z tego ? Działały/nie działały te ziola ? Lepiej po nich czy gorzej ?

Return to “metody alternatywne”