Jak na was działa benzo

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
hvp2
zaufany użytkownik

Re: Jak na was działa benzo

Postby hvp2 » Sat Jan 06, 2018 10:32 pm

Polecam na sen Tisercin, nie jest to benzo a neuroleptyk ale w profilu działania na ulotce, jest napisane, ze może być w dawkach jednorazowych wieczornych stosowana jako nasenny lek. Na mnie bardzo dobrze działa nawet 1/4 tabletki (krusze bo nie da się dzielić inaczej). Działa o tyle inaczej, ze jako jedyny z znanych mi leków, powoduje uczucie prawdziwej i naturalnej senności.
Znam "Tisercin" jak zły szeląg. Brałem go około 8 lat.
Faktycznie działa nasennie, ale też upośledza szereg czynności psychicznych (funkcji poznawczych). Można wręcz powiedzieć, że więcej upośledza niż leczy :!: :evil: Zwłaszcza upośledza pamięć oraz przeżywanie własnego życia.
To nie jest tylko moje zdanie, ale również wynik obiektywnych badań wykonywanych przez naukowców.
O spadkach ciśnienia krwi, zaburzaniu czynności wątroby oraz oparzeniach słonecznych nawet już nie wspomnę...

PS. No i jeszcze oślepnąć od niego można...

PS. No i jeszcze dochodzi do tego osławione działanie sedatywne, czyli człowiek ciągle się czuje zmęczony i senny, ma duże trudności z podejmowaniem rozmaitych działań oraz podejmowaniem decyzji.

W zależności od wysokości dawki "Tisercin" po prostu powoduje różne stopnie zombizmu. :evil:
Duże dawki = duży zombizm. Małe dawki = mały zombizm. Jednak zawsze zombizm.
Ułamek życia. Ułamek osobowości.

Bratnia dusza
zaufany użytkownik
Status: Rencista

Postby Bratnia dusza » Sat Jan 06, 2018 10:48 pm

Coś w tym jest i dla tego go dziele na porcje i krusze tabletkę. Dla mnie to czasem ostatnia deska ratunku. Nie zasnę bez niczego a benzo daje mi koszmary. W dawce 1/4 tabletki nie czuje sie jak zombi, ale skoro tyle zła piszesz o tym, to poszukam alternatywy, może zioła znów zacznę stosować, chmiel, melisa...

hvp2
zaufany użytkownik

Postby hvp2 » Sat Jan 06, 2018 10:55 pm

Coś w tym jest i dla tego go dziele na porcje i krusze tabletkę. Dla mnie to czasem ostatnia deska ratunku. Nie zasnę bez niczego a benzo daje mi koszmary. W dawce 1/4 tabletki nie czuje sie jak zombi,
Szczerze mówiąc to uważam że 1/4 tabletki nie jest w stanie Ci jakoś poważniej zaszkodzić.
Wiem że to jest bardzo mało, bo sam najmniej w życiu brałem 1/2 tabletki, no i jak przebywałem w bardzo życzliwym i sympatycznym otoczeniu to dostałem niesamowitego powera do życia. Co nie zmienia tego faktu że tamte lata pamiętam niezwykle słabo oraz niezwykle fragmentarycznie jednak. Prawie nic nie pamiętam :!: :evil: :evil:

Bratnia dusza
zaufany użytkownik
Status: Rencista

Postby Bratnia dusza » Sat Jan 06, 2018 11:00 pm

Mam problemy z pamięcią i dla tego wierzę ze może coś w tym być. Tylko u mnie jest bezsenność naprawdę w mózgu wadliwym. Miałem noce po 3-5 dni bez snu nim zasypiałem.

hvp2
zaufany użytkownik

Postby hvp2 » Sat Jan 06, 2018 11:12 pm

Miałem noce po 3-5 dni bez snu nim zasypiałem.
Ja po 6 czy 7 dobach całkowicie bez snu po prostu dostałem urojeń filozoficzno- religijnych
i znalazłem się w psychiatryku na oddz. całodobowym.
Tak się zaczęła moja tzw. choroba psychiczna.

Z tego co się orientuję to dłużej trwająca całkowita bezsenność jest stanem zagrażającym życiu, czyli po prostu się umiera. Przynajmniej takie są wyniki badań na zwierzętach.

Natomiast człowiek od bezsenności może podobno dostać też cukrzycy... :evil:

Meduzola
bywalec

Postby Meduzola » Sun Jan 07, 2018 2:11 am

Mój lekarz daje mi od dwóch lat na Estazolam zlecenie stałe, już nawet nie pyta. Z "zespołu opóźnionej fazy snu" (nocny chronotyp) zrobił się brak rytmu dobowego. Dziś wieczorem zażyłam aż 3x 2 mg i i tak przebudziłam się po trzech godzinach, i to z ogromnym pragnieniem picia wody, jak w cukrzycy. Może uda mi się zdobyć u niego małe opakowanie Signopamu. Po bezsennej nocy czasem sięgam po alkohol, żeby się znieczulić, bo dzień się wtedy dłuży w bezczynności.

hvp2
zaufany użytkownik

Postby hvp2 » Sun Jan 07, 2018 8:41 am

Znam te stany!
Współczuję uzależnienia od benzo, a zwłaszcza od "Estazolamu".

Zamiast pić alkohol szczerze polecam gry na Androida!!! Mniej będzie dłużyć się czas, no i jak się zmęczysz wielogodzinnym graniem to powinnaś lepiej spać!!

Meduzola
bywalec

Postby Meduzola » Sun Jan 07, 2018 3:53 pm

Po bezsennej nocy najgorsze jest przejście nocy (ciemności) w dzień, wtedy odczuwam niemoc i ogromne zniechęcenie. Odgrzałam o północy bigos, zjadłam, pogapiłam się godzinę w ciemność, położyłam się obok mamy w jej dużym nie-małżeńskim łożu i spałam długo, a gry komputerowe mnie zupełnie nie interesują. Może górne kręgi naciskają na rejony mózgu i wpływają na szyszynkę (melatonina). Kiedyś spacery z psem, basen, rower, ale zmęczenia mentalnego nie było...

tomsoul
zaufany użytkownik

Postby tomsoul » Wed Jan 17, 2018 10:07 pm

Mam to szczęście że nie jestem uzależniony zbyt mocno od benzo. Biore 1 mg lorafenu na wieczór już ze 16 lat-17 lat bez przerwy, nawet nie wiem czy to na mnie działa. Pozatym czasami(raz na 2 tygodnie) jedną tabletke estazolanu na sen, ale nie więcej.
Współczuje wszystkim którzy się męczą na benzo, bo ja sam mam tylko tego namiastke i trudno mi sobie to wyobrażić.

Return to “benzodiazepiny”