Chcę powiedzieć że...

miejsce na dowolną inną dyskusję nie dotyczącą schizofrenii
Awatar użytkownika
Kicius_XXL
moderator
moderator

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Kicius_XXL »

Nie jestem homofobem ale jednak wolę lesbijki niż gejów. Bardziej przyswajam wzrokowo dwie lesbijki z dzieckiem niż dwóch facetów z dzieciątkiem. To są tylko moje odczucia. Kościół jest przeciw zawieraniu małżeństw homoseksualnych z kolei księża robią o wiele bardziej nieetyczne rzeczy dzieciom i każą nie mówić o tym nikomu.

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Post autor: Catastrophique »

Zycie jest piekne. :D
Mowcie co chcecie.
Can Delight

Awatar użytkownika
White Angel
zaufany użytkownik

Post autor: White Angel »

Nie ma to jak zacząć dzień od zimnego prysznica. Daje kopa. A modlitwa jeszcze lepsza :)
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Wieczorek.
Dobry wieczorek.
Jest dobrze :).
Can Delight

Awatar użytkownika
Kicius_XXL
moderator
moderator

Cieszę się że na dzień dzisiejszy skończyłem pracę. Ciężko było, ale wiadomo, nie za darmo. Człowiek ma dochód to może sobie na więcej pozwolić w tym chorym świecie dlatego tym bardziej jestem wdzięczny losowi że jakoś funkcjonuję.

Eden
zaufany użytkownik

Post autor: Eden »

Jestem obojętny ludziom, rodzinie. I prawidłowo, tak powinno być. Lepiej, jak ktoś jest obojętny, niż jak ci życzy czegoś, czego ty sam sobie nie życzysz.

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Post autor: hvp2 »

Carpe diem!

Łapcie dzień, każdy jeden dzień trzeba wykorzystać jak najlepiej, bo w gruncie rzeczy każdy dzień może być dniem ostatnim.

Awatar użytkownika
Kicius_XXL
moderator
moderator

Zostałem w Wiedniu na weekend bo pracowałem w sobotę. Rodzina mieszka w PL. Nie chce mi się myśleć ile zarobiłem przez ten tydzień... na pewno dużo. No ale muszę pracować bo pieniądze same do mnie nie przyjdą więc sam muszę się po nie wybrać. Na pewno konto w banku nie jest zamieszkałe przez szczury i myszy. Dzięki ciężkiej pracy, jeśli jeszcze długo pożyję, pieniądze pomogą mi się rozwijać i spełniać marzenia. Mam swoje cele, a do realizowania potrzeba właśnie kasy. Jeśli jest zdrowie, w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym wszystko się układa, nie pozostało nic jak tylko się cieszyć i brnąć do przodu. Czuję się bardziej zmotywowany, tym bardziej, ze żonie też dobrze idzie bo robi karierę.
Żeby utrzymać się w tym stanie bezwzględnie muszę łykać leki, a alkohol i balangi tylko w śladowym ilościach. Stworzyć wokół siebie godne środowisko i żyć nie oglądając się za siebie.
Jestem kilkanaście lat w remisji, dlatego mniej tkwię w chorobie i czytaniu o czyiś chorobach i jazdach w internecie. Owszem zawsze lubiłem napisać coś głupiego, jakąś bzdurę nijak nie mająca się do racjonalnego przedstawienia rzeczywistości, bo nie zapominam, że mam łatkę schizofrenika, ba nadal będę to robił i się drażnił z innymi. W realu jestem trochę inny, choć niewiele inny. Zawsze głupoty mnie cieszyły, mam to we krwi. Moja wizytówka to podporządkowanie się ogółom, pomocny uciśnionym, nie robiący problemów w systemie, dostosowanie się do norm. Ale też nie frajer.

Awatar użytkownika
Kicius_XXL
moderator
moderator

Z drugiej strony staram się żyć tak żeby to mnie było dobrze i mojej rodzinie, w tle dopiero patrzę na innych. Paradoksalnie jestem pomocny w realu. Jeśli mi się żyje dobrze zyskuje na tym pozostała reszta.

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

hvp2 pisze:
ndz maja 26, 2019 12:48 am
Carpe diem!

Łapcie dzień, każdy jeden dzień trzeba wykorzystać jak najlepiej, bo w gruncie rzeczy każdy dzień może być dniem ostatnim.
Sam bym to napisał gdybyś mnie nie uprzedził.
Can Delight

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Catastrophique pisze:
ndz maja 26, 2019 10:14 am
hvp2 pisze:
ndz maja 26, 2019 12:48 am
Carpe diem!

Sam bym to napisał gdybyś mnie nie uprzedził.
Obrazek
Can Delight

Awatar użytkownika
Kicius_XXL
moderator
moderator

Obok mnie na łóżku leży talerz z kilkoma okruszkami. Zjadłem frytki bo byłem głodny, po prostu.
Jeśli ktoś ma wątpliwe skojarzenia, to inna wersja jest taka, że zjadłem frytki bo śpiewały i tańczyły salsę i były za głośno więc je zjadłem.
Taki żarcik, ale nie wiem czy śmieszny. Kupiłem wczoraj w sklepie mrożone frytki karbowane więc użyłem swój talent do smażenia i zjadłem je nie myśląc o głodnych ludziach na świecie. Nic się nie zmarnowało... :text-deletetopic:

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Jestem szczesliwy. Po prostu. Jest coraz lepiej. I sam na to zapracowalem, ha! Wsparcie Boga bylo spore, ale wykonalem tez ogrom ciezkiej pracy.
Can Delight

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Jestem szczesliwy. Po prostu. Jest coraz lepiej. I sam na to zapracowalem, ha! Wsparcie Boga bylo spore, ale wykonalem tez ogrom ciezkiej pracy.
Can Delight

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Post autor: hvp2 »

Catastrophique pisze:
wt maja 28, 2019 10:44 pm
10/10 Katastrofa! :)

Ale...
Dlaczego Ty masz taki idiotyczny nick :?:

Wróć do „inne”