Przyczyna wszystkich chorub neurolgicznych (psychicznych itp)

informacje naukowe, medyczne
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
neuropixs_
zarejestrowany użytkownik

Przyczyna wszystkich chorub neurolgicznych (psychicznych itp)

Postby neuropixs_ » Sat Dec 01, 2018 2:18 pm

Sam miałem zdiagnozowaną chorobę niby nie uleczalną neurologiczną której by nie było żebym żył blisko pana Boga. U mnie zdiagnozowano schizofrenię a żebym wiedział że to wszystko przez opętanie i demona który we mnie siedział. To pewnie bym wylądował u księdza w kościele egzorcysty wystarczyło by chociaż odmówić raz różaniec. Więc jeżeli chodzi o te choroby to może być w ten sposób że do opętania może dojść już w łonie matki to będą choroby psychiczne lub w późniejszym wieku. Jeżeli ktoś robił coś związanego z diabłem. U mnie było w ten sposób że byłem już opętany w brzuchu mojej mamy. I stąd ta niby schizofrenia która nie jest wyrokiem bo z opętani się wychodzi przecież. Następnie są choroby takie jak parkinson lub stwardnieje rozsiane itp. W takich chorobach też jest demon najpierw w ciele takie osoby a następnie choroba spowodowane przez niego. To wszystko polega na tym że demon lub czasami i sam diabeł robi wszystko żeby się nie ujawniać. A następnie ściągnąć taką osobę do piekła za życia a raczej po śmierci duchowej. Czyli oddalenia takiej osoby do tego stopnia od Boga że umiera duchowo a następnie konsekwencją tego jest śmierć fizyczna czyli objawem jest choroba. Czyli śmierć duchowa a jej konsekwencja choroba neurologiczna czyli fizyczna która po wyjściu demona ustępuję. Więc trzeba się modlić o uwolnienie z choroby a nie brać jakieś tabletki które tylko będą w stanie opętania utrzymywać oraz pogłębiać to diabelskie działanie. Nie są to jakieś wymyślone historie z tymi chorobami neurologicznym tylko miałem styczność z tym złymi duchami które siedzą w tych biednych ludziach i trzymają ich na uwięzi. Gdy rozkładałem sól egzorcyzmowaną i chlapałem wodą egzorcyzmowaną te demony które siedzą w tych osobach dawały oznaki swojej obecności. Czyli jeden wyzwał mnie od sk,,,,,, inne po prostu dało się wyczuć. A czasami nad opętanym demon przezimował kontrole w wszystko o mnie wiedział. Przez ściany przecież nie da się widzieć normalnej osobie. Następna sprawa to sam jestem nie tylko opętany ale i dręczony prze te złe duchy samego diabła oraz demony a na dodatek jeden siedzi we mnie. Prze co miałem spowodowane objawy chyba wszystkich chorób psychicznych. Można cieszyć się że to nie wyrok a tylko opętanie i nie choroba fizyczna ale duchowa. Bo pan Bóg najpierw uzdrowi duszę a później ciało. Bóg istnieje i nigdy nie daje żadnego człowieka diabłu. Na koniec kilka nazw chorób które dzięki modlitwie o uwolnienie lub egzorcyzmie można być uwolnionym przydatny jest też różaniec oraz koronka do bożego miłosierdzia. Alzheimer, stwardnienie rozsiane, autyzm, schizofrenia, choroba dwu biegunowa,depresja itp. Sakramentalia takie jak woda olej oraz sól egzorcyzmowana mają dużą moc w zdrowieniu oraz odwróceniu choroby.

Książki które niosą wielka pomoc:Uwolnienie z mocy złego ducha. Ks. Tournyol du Clos i 100 modlitw przeciwko diabłu i złu Amorth Gabriele. Oraz linki :http://neuropixs.blogspot.com/ oraz http://chomikuj.pl/qwp3
YouTube: Grzegorz Bacik , Ks. Piotr Glas , ks. Andrzej Trojanowski, o. Gabriel Amorth, Mariusz Krzemien Nocne Światła (egzorcyzmy)
Last edited by neuropixs_ on Fri Dec 07, 2018 8:25 pm, edited 3 times in total.

klucz żurawi
bywalec
Status: Jeszcze rencista

Re: Przyczyna wszystkich chorub neurolgicznych (psychicznych itp)

Postby klucz żurawi » Sat Dec 01, 2018 3:21 pm

Odpowiem ci tak jak mówiła nam jedna psycholog w klinice, gdy ktoś zestresowany spytał czy może to nie choroba tylko opętanie.
Ci sensowni egzorcyści najpierw wysyłają do psychiatry, by wykluczyć chorobę.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dodam jeszcze.
Raz odmówić różaniec?
Ty chyba nie wiesz ile sił trzeba poświęcić, by pozbyć się opętania.
Szczerze to chyba wydaje ci się, leczenie psychiatryczne za zbyt trudne. I szukasz prostrzego . Takiego raz dwa trzy i już.
Grow up Darwin. Its 21 centaury. Every spy of every on.

neuropixs_

Postby neuropixs_ » Wed Dec 05, 2018 2:56 pm

Nigdzie nie napisałem że wystarczy odmówić różaniec żeby zostać uwolnionym. Uwolnieni z opętania nie jest takie szybkie można modlić się wiele lat i nie zostać uwolnionym. A z różańcem to jest tak że przed chorobą żebym odmówił różaniec to pojawiła by się manifestacja demoniczna i bym już wtedy wiedziała że coś jest nie tak.
Jeżeli chodzi o księży egzorcystów to jest tak jeżeli nie mają oni w sobie prawdziwej wiary a demon jest jakiś potężny to nie zamanifestuje swojej obecności. A co jeżeli ktoś ma wcześniej niby chorobę psychiczną a później idzie do księdza i mu mówi o tym. To wtedy nie otrzymuje żadnej pomocy a nawet informacji o tym co robić w takiej sytuacji samemu. W moim przypadku tak było że nie dostawałem żadnej pomocy u księży egzorcystów. Chodź jestem dręczony zewnętrznie przez diabła oraz demona który we mnie siedzi. Na opętanie nie ma tabletek żeby były to ludzie po ich zażyciu wracali by do zdrowia. Można się wspomagać tymi lekami ale same leki nie wydostaną z przyczyny czyli opętania. Dla diabła tabletkami nic nie zrobisz oraz tym upadłym aniołom demonom którzy dal niego służą. Są i ludzie służący dla osobowego zła jedni świadomie i dobrowolnie oraz część nie świadomie ale robiącą dla niego dobrą robotę. Dobre rzeczy nie przychodzą tak łatwo czasami trzeba trochę pracy oraz wysiłku żeby coś dostać dobrego. A u diabła niby wszystko takie proste i fajne oraz natychmiast. Z szatanem nie ma żartów a on istnieje i nie jest to dobry duszek który chce twojego dobra i szczęścia.

waku
bywalec

Postby waku » Wed Dec 05, 2018 4:26 pm

A ja jestem zdania że opętaniu należy się poddać, bo go po prostu nie ma :D

karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Wed Dec 05, 2018 4:28 pm

Opętanie to złudzenie i ignorancja wobec objawów psychosomatycznych, epilepsji
nic.

klucz żurawi
bywalec

Postby klucz żurawi » Wed Dec 05, 2018 10:28 pm

Nigdzie nie napisałem że wystarczy odmówić różaniec żeby zostać uwolnionym.
Tak to odebrałem z twojego pierwszego posta. Może zbyt to zinterpretowałem.

Ale to, że nie ma chorób psychicznych, tylko opętanie to już napisałeś.
Wiesz neiropixs_. Są dwa spojrzenia na świat. Naukowców i religijnych. W obu ludzie mogą przekroczyć granicę.Naukowcy przekraczają ją gdy mówią, że istnieje tylko to co obliczy komputer podłączony do mikroskopu. Religijni przekraczają ją, gdy mówią, że nauka nie, tylko religia i sama religia.

neuropixs_

Postby neuropixs_ » Thu Dec 06, 2018 6:30 pm

Nie chodzi przecież w tym wszystkim żeby się kłócił tylko żeby te informacje mogły pomóc. Ja sam nie miałem możliwości dostania takiej pomocy. A żebym wiedział o tym to na pewno by skorzystał bo szukałem u egzorcystów pomocy. A za pierwszym razem u takiego księdza to zostałem wyśmiany i odprawiony z niczym. Niby że opętany nie przyjdzie nigdy do księdza po moc a tym bardziej ktoś kto miał zdiagnozowaną chorobę psychiczną. A tak bym na pewno nie poszedł już do świeckich egzorcystów gdzie wydałem około 1000-1500 zł może więcej. Żaden z nich wi nie pomógł ale jak nie ma pomocy oraz informacji od księży egzorcystów to się szuka gdzie indziej. A tylko Jezus może uwolnić z opętania i nie konicznie ksiądz egzorcysta musi być żeby zostać uwolnionym. Są modlitwy o uwolnienie prywatne który każdy wierny może używać i się nimi modlić. Są sakramentalni w postaci wody oleju oraz soli egzorcyzmowanej gdzie każdy kapłan ksiądz może pobłogosławić te rzeczy. Jest krzyż św Benedykta oraz medaliki np Cudowny Medalik i Medlaik św. Benedykta stary i nowy wzór , różaniec. Więc gdy ksiądz egzorcysta nie chce pomóc można co kol wiek samemu robić i najważniejsze nie odwracać się od kościoła. Są przecież rożni ludzie tylko najgorsze jest to że ich bierność w takich sytuacjach powodują jeszcze większe cierpienie bo zostaje się samemu z problem. A jak komuś się powie to nie wieża że coś takiego jest jak opętanie. Ale można przecież odmawiać do tego różaniec. A w większości przypadków takie osoby które mają jakąś chorobę psychiczną i mówią o tym że dręczą je demony. Lub i sam diabeł to są ignorowane a następnie zwiększa się im leki lub zmienia. Bo to wszystko uronienia są na tle religijnym i tylko tak gadają że u nich takie rzeczy się dzieją. Mogę potwierdzić że to wszystko prawda a nie jakieś ich wymyślone rzeczy. Sam nie dawałem rady spać w własnym pokoju gdy te demony po mnie skakały. Jeden z księży na rekolekcjach powiedziała że jeśli są manifestacje demoniczne lub diabelskie to jest to początek ich końca. Bo te diabły wszystko robią żeby nie ujawnić swojej obecności w człowieku. Bóg ich po prostu przymusza do tego żeby pokazały swoją obecność w życiu takiego człowieka.

klucz żurawi
bywalec

Postby klucz żurawi » Thu Dec 06, 2018 9:33 pm

No okej. Widzę, że masz temat obcykany. Szukaj pomocy u egzorcystów jeśli uważasz, że tylko w ten sposób może ci się polepszyć.

Ale i tak będę się kłócić ze stwierdzeniem, że nie ma chorób psychicznych, że to zawsze jest opętanie.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
A wezmę dopiszę jeszcze. To co częste jest u schizofreników, to negowanie własnej choroby. Widziałem już najróżniejsze formy negacji u bracjentów (skrót od braci pacjentów). I kiedy ktoś komu zdiagnozowano chorobę, mówi, że nie ma chorób psychicznych. No cóż, jakbym był psychologiem to stwierdziłbym: "osobnik ma wysoki poziom negacji własnej choroby".

Meduzola
zaufany użytkownik

Postby Meduzola » Thu Dec 06, 2018 11:25 pm

Też ją czasem neguję, bo się jej wstydzę. Stosowanie magii to wchodzenie w obszar szatana, a jednak wiele ludzi do niej ciągnie. Ale czasem przychodzi sama. Nikt nie jest chyba jednoznacznie dobry lub zły, umysł jest po prostu wybiórczy, złe czyny znikają w blasku tych wielkich dobrych, ale też jest zemsta, brak pokory, odwet. W psychiatrii zostajesz potrójnie, poczwórnie karany za wyskoki, dlatego trudno przywyknąć do schizofrenii.

klucz żurawi
bywalec

Postby klucz żurawi » Fri Dec 07, 2018 12:32 pm

Bez przesady z tą magią. Chrystus przekazał swoim uczniom sposoby wypędzania szatana. Więc jest to poświadczone przez nowy testament.
Jedyne co chciałem przekazać neuropix_'owi, to chciałem mu zwrócić uwagę, że stwierdzenie jakoby nie było chorób psychicznych może być, tak częstym u nas wypieraniem choroby.

Meduzola
zaufany użytkownik

Postby Meduzola » Fri Dec 07, 2018 1:02 pm

Tak, magia to przesadzone określenie. Metafizyka, koincydencje... Ale osoby ze schizofrenią nie muszą permanentnie pamiętać, że mają schizofrenię, stąd wypieranie choroby ze świadomości.

klucz żurawi
bywalec

Postby klucz żurawi » Fri Dec 07, 2018 1:28 pm

osoby ze schizofrenią nie muszą permanentnie pamiętać, że mają schizofrenię,
Na co dzień to nie. U mnie na przykład idzie to dwutorowo. Pamiętam, że mam misję od Boga i jednocześnie myślę "a co jeśli to choroba". I z drugiej strony wiem że jestem chory jednocześnie chcąc by ta misja była prawdą.
Ale kiedy pierwszy raz trafiłem do psychiatryka. To że chciałem się leczyć. No musiałem przyznać przed sobą samym fakt choroby.
Ale do teraz gdy rozmawiam z moją psychiatra, kiedy mam mówić jakby to była choroba, głos mi się łamie.

Meduzola
zaufany użytkownik

Postby Meduzola » Fri Dec 07, 2018 2:05 pm

Z moich bujnych, kwiecistych, prawdomównych wypowiedzi z dawnych lat zawsze wynikały jakieś zaburzenia myślowe. Już nie umiem mówić płynnie, brak dykcji, do tego afazja. Z naszych wypowiedzi można wyłapać elementy chorobowe, to chleb powszedni dla psychiatry, a głos się właśnie łamie.

neuropixs_

Postby neuropixs_ » Fri Dec 07, 2018 6:44 pm

Ja tylko napisałem jak jest sytuacja z tymi chorobami neurologicznymi że można z nich wyjść w 100% i być zdrowym.
Bo są to po prostu nie wykryte opętania a nikt przecież nie mówi żeby odstawiać leki jeżeli po tabletkach czuje się poprawę. Ale branie ich nie daje możliwości być w pełni zdrową osobą a z opętań można być uwolnionym a to wymaga trochę pracy. Ja sam mam na co dzień styczność z tymi upadłymi duchami a nie jestem przecież księdzem a tym bardziej egzorcystą. Tylko modlitwą można walczyć z tymi duchami upadłymi (demony.diabeł.oraz dusze potępione). tyle sam wiem po prostu z rekolekcji. A sam jestem w pełni zdrową osobą słyszenie głosów jest po prostu odzywaniem się demonów do osoby opętanej niczym więcej. Nie jest to jakaś biofizyka lub biochemią zachodząca w mózgu człowieka. Zdarzało się że sam demon umówił mi że jest po prostu chory psychicznie żebym przestał się modlić. Raz tak po prostu zrobiłem to taką jazdę mi po 2 tygodniach zrobił miałem takie bule brzucha że żadne tabletki nie pomagały pomogło dopiero odmówienia różańca. Więc każdy sam może sobie pomóc modlitwą o uwolnienie oraz różaniec i sakramentalia w postaci wody oleju i soli egzorcyzmowanej. Trzeba tylko pamiętać że są to duchy upadłe czyli aniołowie którzy się zbuntowali. I wszystko zrobią żeby się nie ujawnić w postaci opętania bo od razu by się wiedziało co jest tak naprawdę przyczyną wszystkich problemów takie osoby. Warto spróbować najpierw niż od razu negować że jest to nie prawda a to jest jedyny ratunek dla tych niby chorych osób. Wielokrotnie miałem kontakt z osobami opętanymi niby chorymi i te demony z brzucha tych osób opętanych odzywały się do mnie i raz mnie wyzywał taki demon. Bo po prostu przyniosłem tym osobom wszystko to co sam wiedziałem na ten temat opętania i pomocy kościoła w takich przypadkach.

klucz żurawi
bywalec

Postby klucz żurawi » Fri Dec 07, 2018 9:30 pm

Ja tylko napisałem jak jest sytuacja z tymi chorobami neurologicznymi
Czyli z wszystkimi chorymi.
Dobra teraz widzę, że dla ciebie tylko religia i sama religia.
Więcej w tym temacie nie napiszę.
Zadam tylko na koniec pytanie. Być może retoryczne.
Czy uznajesz, możliwość trwałego usunięcia opętania? Czy może już teraz uznałeś że będziesz modlił się do końca życia,bo diabeł jest koło ciebie nonstop. :whistle:

Return to “wiedza o schizofrenii”