Schizotypia - czy byliście autystyczni?

Moderator: Moderatorzy zwykli

kotek
zaufany użytkownik

Re: Schizotypia - czy byliście autystyczni?

Post autor: kotek » wt sty 14, 2020 12:15 am

Hmmm... wiesz, które gorsze? Jedno z nich jest jeszcze nie takie straszne, ale drugie to już hardkor XXX i trzeba mieć kompletnego świra, żeby to podniecało. Mogę sobie myśleć, że osoby praktykujące tą chorą seksualność powinny być dobitnie karane za swoje zboczenie. Taki ktoś może wzbudzać odrazę u ludzi. Z drugiej strony, siusiu i kupka to przecież normalna rzecz, a społeczeństwo zrobiło z tego wielkie tabu, chociaż z seksualnością te rzeczy nie mają nic wspólnego (albo może tyle, że w przypadku moczu wydobywa się on z narządów płciowych)... Moja psychika może krytykować takie tabu i uznać je za przyczynę takich dewiacji. Nie uważam, że to dobrze, gdy kawałek d#$y wystającej zza spodni wywołuje w kimś podniecenie seksualne... D@#a nie ma nic wspólnego z seksem.

wyjątek
bywalec
Status: student
Gadu-Gadu: używam skype'a

Post autor: wyjątek » wt sty 14, 2020 12:38 am

@up czyli jesteś koprofilem?

kotek
zaufany użytkownik

Post autor: kotek » wt sty 14, 2020 12:41 am

Obrazek

wyjątek
bywalec

Post autor: wyjątek » wt sty 14, 2020 12:45 am

bardzo ciekawe
byłeś kiedykolwiek normalny seksualnie czy od zawsze koprofilia?

kotek
zaufany użytkownik

Post autor: kotek » wt sty 14, 2020 12:46 am

Od zawsze! Już w wieku 3 - 4 lat było tego rodzaju zainteresowanie. To nie jedyny mój fetysz, mam też drugi, słabszy i też niemiły. On też był obecny w młodym wieku, np. ok. 6 r. ż. W zasadzie to nie jest sama czy czysta koprofilia. Na szczęście nie było chęci jedzenia stolca czy smarowania nim brzucha, nóg, pleców, rąk, twarzy.

A wiesz, dlaczego g%*#o może być tak silnym bodźcem seksualnym? Domyślasz się, jaka cecha mogłaby sprawić, żeby nie było ono atrakcyjne?

Widzę w swojej parafilii coś w rodzaju myślenia magicznego. Uważam, że to sadystyczne w pewnym sensie też, raczej NIE masochistyczne.

wyjątek
bywalec

Post autor: wyjątek » wt sty 14, 2020 12:57 am

"A wiesz, dlaczego g%*#o może być tak silnym bodźcem seksualnym?"
bo to tabu?

kotek
zaufany użytkownik

Post autor: kotek » wt sty 14, 2020 1:08 am

Nie wiem, czy tabu ma coś z tym wspólnego. Jeżeli tak, to moja psychika wpadła na pomysł, że aby zapobiegać koprofilii, należy oswajać dzieci od małego z g&!$#m, np. pokazując mu kupkające kobiety i mężczyzn, dawać g$%!a do powąchania itd. Z drugiej strony fetysz stóp jest chyba bardziej popularny od koprofilii, a stopy tak dużym tabu nie są jak g&#%o.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » wt sty 14, 2020 1:31 am

Fetyszyści stóp zazwyczaj zatrudniają się w sklepach obuwniczych. Możesz spróbować zatrudnić się przy kanalizacjach, oczyszczaniu ścieków lub jako hydraulik, będziesz w swoim żywiole, nasycisz się i ci przejdzie. Klin klinem jak to się mówi. Jako dziecko prawdopodobnie niezwykle nudziłeś się, że takie bzdury ci do głowy wlazły i nadal chyba nie masz zbyt wiele do roboty.

kotek
zaufany użytkownik

Post autor: kotek » wt sty 14, 2020 1:37 am

Przyznaję, że bałbym się pracować w wymienionych we wcześniejszych postach zawodach, na hydraulika ewidentnie się nie nadaję, bo trzeba mieć dobre zdolności techniczne, praktyczne, a ja zdaję się mieć coś w rodzaju upośledzenia zdolności niewerbalnego uczenia się obniżającego zdolności wizualno-przestrzenno-motoryczne. Dodam też, że podnieca mnie jedynie obrzydliwość z ciała ATRAKCYJNEJ kobiety, jeżeli kobieta jest nieładna lub obrzydliwość wyszła z męskiego ciała, wtedy podniecenia nie ma i kontakt z tym powoduje u mnie cierpienie związane z odczuwaniem smrodu bez przyjemności seksualnej.

Nie przypominam też sobie, abym kiedykolwiek miał potrzebę posiadania znajomych czy przyjaciół. W moim świecie było mi dobrze. Koszmarów mogłem nigdy nie mieć.

wyjątek
bywalec

Post autor: wyjątek » wt sty 14, 2020 1:39 am

@up no jak masz aspergera to zapewnie i dyspraksje

kotek
zaufany użytkownik

Post autor: kotek » wt sty 14, 2020 1:59 am

Dyspraksja nie jest taka duża. W siatkówce byłem bardzo słaby, praktycznie w ogóle nie umiałem grać w tę grę. Sznurować buty nauczyłem się w wieku ok. 8 lat, w drugiej klasie szkoły podstawowej. Mimo tego całkiem szybko (chyba nawet wcześniej od rodzeństwa (zwłaszcza brat ma bardziej "typową" psychikę ode mnie)) nauczyłem się jeździć na rowerze dwukołowym, zanim skończyłem 6 rok życia. A może i jeszcze wcześniej. Na WF-ie chyba dobrze robiłem przewroty, mogłem to nawet lubić, ale stania na rękach czy na głowie w ogóle nie umiałem robić, gwiazdy chyba także nie potrafiłem wykonać. Pamiętam, że pewnego dnia chyba wszystkie dzieci z klasy w szkole podstawowej wykonały pewne ćwiczenie związane z podciąganiem się czy czymś podobnym, a ja nie wykonałem go. Mimo tego miałem bardzo dobre oceny w szkole. Pamiętam też, że w pierwszej klasie SP wszystkie dzieci poza mną dostały piątki za surówkę (miałem czwórkę). Przypominam też sobie, że pewnego razu w I kl. SP dostałem trójkę z techniki (chyba za rakietę z papieru). Ponoć mówić nauczyłem się w 7 miesiącu życia (słowo), a chodzić w 13 mies., pół roku później. Wskazywałoby to bardziej na NVLD (upośledzenie zdolności pozawerbalnego uczenia się), a nie na zaburzenia ze spektrum autyzmu, gdzie dzieci mówią raczej późno, jeżeli w ogóle.

wyjątek
bywalec

Post autor: wyjątek » wt sty 14, 2020 2:08 am

@up a dysgrafia?

Awatar użytkownika
Słonecznik1
zaufany użytkownik

Post autor: Słonecznik1 » wt sty 14, 2020 3:29 am

przecież to Urban jest ...

Awatar użytkownika
Słonecznik1
zaufany użytkownik

Post autor: Słonecznik1 » wt sty 14, 2020 3:34 am

sorka ,nie do wiary

Awatar użytkownika
splinter
zaufany użytkownik
Status: jest jak jest
Gadu-Gadu: 100%
Nastrój:

Post autor: splinter » wt sty 14, 2020 4:27 am

jo gadanie
jeśli ktoś mówi, że szuka największego zła na świecie
to kłamie

Wróć do „zab.schizotypowe”