urojenie odsłonięcia myśli

Moderator: Darius

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
oder-wany
zarejestrowany użytkownik
Status: Zawód egzystencjalny...

urojenie odsłonięcia myśli

Postby oder-wany » Wed Jul 19, 2017 12:51 pm

Od wielu lat mam problem z tym urojeniem... Biorę solian. Psycholog mówiła, że jest to związane z granicami siebie samego. Ja to rozumiem tak, że w dzieciństwie nie wykształciła się w pełni moja osoba, może przez zbyt dużą troskę mamy, nie wiem. Nie widzę po prostu granic między czymś we mnie, moimi myślami, moim ciałem, a otoczeniem. Teraz tak sobie myślę, że cały czas poszukuję tej granicy, jakbym poszukiwał jakiegoś gruntu pod nogami, czymś stabilnym i pewnym. Ale nie mogę znaleźć... Czuję się jakbym leciał w otchłani. Czuję się wśród ludzi strasznie niedopasowany, jakby wszyscy grali w jednym teatrze, a ja jestem jednym z tych, który widzi wszystko z boku.

Jedno jest pewne, że mam straszny problem z tożsamością, mam zaburzenia myślenia, ale jednocześnie jest we mnie ta część, która to pisze - racjonalna, inteligentna - jedyna część, która pozwala mi na w miarę normalne życie wśród innych.

Ciągle więc przez to odsłonięcie muszę blokować swoje myśli, co jest strasznie męczące, pragnąc mieć wśród ludzi spokój i ciszę w swojej głowie. Mam też wrażenie, że mam chyba silny wpływ umysłowo-nastrojowy na innych. Jakiś czas temu wpadłem na pomysł, że może ludzie dzielą się na nadajniki i odbiorniki, a może wszystkie nasze mózgi są tym i tym jednocześnie..? Nie wiem...

Ma ktoś z was podobny problem?
Jak głęboko sięga królicza nora?

DuszekBłękitu
bywalec

Re: urojenie odsłonięcia myśli

Postby DuszekBłękitu » Wed Jul 19, 2017 3:51 pm

Nie przejmuj się tym, a niech sobie słyszą. Mi mówili, że masturbowałem się 12 tys. razy i że jak byłem na koncercie religijnym to nie wyspowiadałem się szczerze i kobieta obok mnie dostała orgazmu ponieważ byłem opętany.
Ich problem, nie przejmować się to najważniejsze w życiu nieważne co ludzie gadają.

A opętany może i byłem, ale kontrolowałem fazę. Nikt nie kazał się tej kobiecie wchrzaniać na trzeciego, jak nie była w stanie kontrolować fazy.

oder-wany
zarejestrowany użytkownik
Status: Zawód egzystencjalny...

Postby oder-wany » Wed Jul 19, 2017 4:11 pm

No dobra, tylko zastanawiam się po co zabierasz głos jeśli to nie na temat.
Jak głęboko sięga królicza nora?

DuszekBłękitu
bywalec

Postby DuszekBłękitu » Wed Jul 19, 2017 7:11 pm

Na temat, ponieważ każdy człowiek bazuje na przekazie słownym, ja nie jestem telepata czy jasnowidzem aby stwierdzić co ktoś ma na myśli i większość chorych pewnie tez.

A co do tej kobiety, to mężczyzna nie jest w stanie kochać drugiego mężczyznę nawet Boga chyba ze jest gejem i potrzebuje kobiety jako pośrednika, ponieważ kobieta jest w stanie kochać prawdziwie mężczyznę-Boga.
Jeżeli kobieta kochała tak silnie ze dostała orgazmu to nikt nie jest silniejszy od miłości i każdy podlega tej sile, jeżeli to prawda to jest moim pośrednikiem przed Bogiem na zawsze. Jeżeli ktoś stanie na drodze tej miłości to zniszczę wszystko co po drodze.

coolio999
zaufany użytkownik
Status: masarzysta

Postby coolio999 » Sat Jul 22, 2017 7:27 am

witaj mam ten sam problem mecze sie z odslonieciem 7lat tez zalozylem sobie rozne blokady myslowe na natretne mysli jest to mega wkurzajace ciagle mam uczucie odsloniecia trzeba poprostu uswiadomic sobie telepatia nie istnieje no ale z odslonieciem ciezko zyc wiem jakie to uciazliwe jak nasila sie przy ludziach i zaczynasz miec natlok natretnych mysli i mozg jeszcze je blokuje zamiast skupic sie normalnie jestes jakby zamkniety w glowie sproboj pernazyne na nerwice natrectw w jakims stopniu powinno pomoc pozdrawiam

agat
bywalec

Postby agat » Mon Jul 24, 2017 6:27 pm

Cześć,
ja się też męczę z odsłonięciami. Bardzo upokarzające i wyczerpujące. Pozdrawiam

lmp
zaufany użytkownik

Postby lmp » Sat Jul 29, 2017 1:43 am

nie mialem nigdy takich urojen na szczescie
nie wiem czy takie urojenia nie podpadaja pod schizofrenie

Return to “zab.schizotypowe”