Co to są głosy ?

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
jojo
zaufany użytkownik

Re: Co to są głosy ?

Postby jojo » Tue Jan 14, 2014 11:47 pm

Ponad rok temu, jak byłam w stanie psychozy, słyszałam głos, który mi mówił, że będzie mnie cewnikował, abym mogła siusiać. Równocześnie miałam paskudne omamy dotykowe- oczywiście wówczas nie wiedziałam o istnieniu takich omamów. :( Nigdy w życiu tak źle się nie czułam. Wcześniej miałam urojenia, że nie siusiam normalnie, że wydalam samą wodę i czułam się bardzo niedobrze- było mi tak słabo, że miałam zawroty głowy.

Poza tym miałam głosy ściśle związane z moimi urojeniami, np. mówiły że byłam bardzo chora fizycznie i że wyzdrowiałam. Wydawało mi się, że słyszę głos Wolverina, postaci z komiksów o X-menach, który mi mówił, że miałam zapalenie jajników, itp. i że wyzdrowiałam.

Ostatnio, jak brałam serdolect słyszałam głosy, były bardzo wyraźne, ale nie pamiętam już o czym mówiły. Równocześnie miałam urojenie, że towarzyszył mi niewidzialny anioł, że kładł się obok mnie do łóżka i po prostu ze mną leżał. I to urojenie długo się utrzymywało, pomimo mojego ateizmu...

Głosy, czyli omamy słuchowe nie zniknęły mi też i na rispolept, którego brałam dość dużą dawkę- 6 mg. Pozbyłam się ich dopiero dzięki solianowi.

Bardzo cieszę się, że nie mam już halucynacji słuchowych, ani urojeń.

Jednak lek, który biorę nie jest idealny... Wolę go zażywać niż znów być w stanie psychozy.
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(

amigo
zaufany użytkownik

Postby amigo » Thu Feb 06, 2014 8:32 pm

Czasem w glowie ktos mi mowi rozne rzeczy np: zebym sie zabil, nie bral lekow, ale nie slysze zadnego glosu, wiec co to moze byc ?
Jutro kolejny dzien wiecej...

F20
zaufany użytkownik
Status: Mentczennnik
Gadu-Gadu: 9

Postby F20 » Thu Feb 13, 2014 5:36 pm

Tez masz tak ze kiedy chcesz cos powiedziec to sie blokujesz i zamiast tego wyskakuja Ci inne slowa ?.
Moje glosy dotycza codziennego zycia np kiedy jestem juz pozodnie znudzony moja praca i wzdychajac mowie chcialbym zmienic swoja prace to zamiast tego chcialby zmienic decyzje wyskakuje z niezlym podraznieniem problemu jaki mam z tym zwiazany. Moje glosy jeszcze nigdy nienamawialy mnie do samobujstwa. Czy ma ktos to w takiej postaci ?

Return to “definicje pojęć, często zadawane pytania”