Czy stworzyliście jakieś neologizmy?

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
AB
bywalec

Czy stworzyliście jakieś neologizmy?

Postby AB » Sun Nov 27, 2016 2:58 pm

Ja stworzyłem takie pojęcie jak np. Misjanin, Prostytutka (w sensie przenośni). Misjanie to altruiści walczący o dobro na świecie, jest ich mniej niż Prostytutek-Prostytutki to ludzie egoistni, tacy którzy umaszynnili się (to też neologizmy) niszczący relację międzyludzkie, dążący do niszczenia innych ludzi, rozpychający się łokciami (proporcja 33% Misjan do 66% Prostytutek).Nie będę opisywał mojego świata, bo boje się, że mnie obśmiejecie, ale tak jestem ciekaw jakie stworzyliście pojęcia. Jeżeli chcecie to możecie choćby pokrótce opisać swój świat wraz z neologizmami.

dzwonkowy
zaufany użytkownik
Status: schizofrenik - rezydent

Re: Czy stworzyliście jakieś neologizmy?

Postby dzwonkowy » Sun Nov 27, 2016 8:48 pm

Ja nie będę się śmiał! Pisz śmiało.
Każdy dźwiga własny schiz.

AB
bywalec

Postby AB » Sun Nov 27, 2016 10:14 pm

Cześć! Trudno mi o tym pisać, bo od pewnego czasu nie mam weny twórczej. Tak czy inaczej. Walka Prostytutek z Misjanami dzieje się wszędzie (na całym świecie) i Misjanie przechodzą na stronę Prostytutek. W drugą stronę to nie działa tzn. Prostytutki nie stają się Misjanami. Za najbardziej prostytuujące się kraje uznałem Rosję i Amerykę Północną (w szczególności USA). Za najbardziej Misjańskie kraje w tej chwili uznałem Syrię i Ukrainę, poza tym np. Somalię i kilka innych. Gdy Misjanie przechodzą na stronę Prostytutek to czuję zapachy (nieciekawe-smród) jak po trupie, bo wiem że kolejny Misjanin umarł i przeszedł na stronę Prostytutek i teraz umaszynnił się (z jego mózgu zostało żeliwo) i stał się on prześladowcą Misjan. Ja mimo, że regularnie biorę leki, to codziennie słyszę głosy Prostytutek które mnie obrażają, namawiają mnie do samobójstwa, rozkazują żebym robił różne rzeczy. Ja nie wykonuję ich poleceń i ukrywam na ile potrafię te objawy przed moją rodziną. Żyję w 28 Trajektoriach (Podrzeczywistościach), czyli żyję w 28 życiach (bo mam 28 lat). Poza tym nie chcę trafić po raz kolejny na oddział zamknięty. Leki nie pomagają i nie pomogą, bo za długo dałem się rozwinąć objawom. Od 2009 roku ukrywałem objawy przed światem zewnętrznym i dopiero kiedy nie miałem już motywacji do pracy (w pracy) to zgłosiłem się do psychiatry-pod koniec 2013 roku. Ale się rozpisałem. Poza tym pisałem o tym, że ktoś mnie obśmieje bo obok schizofrenii mam unikające zaburzenie osobowości (przez co jestem przeczulony na krytykę). Wiem, że piszę nieskładnie i przepraszam za to.
Pozdrawiam AB :lol:

dzwonkowy
zaufany użytkownik
Status: schizofrenik - rezydent

Postby dzwonkowy » Mon Nov 28, 2016 6:18 pm

Dobrze, że wiesz, że te głosy są objawem choroby. Gdybyś nie wiedział, męczyłbyś się bardziej z ich treściami.

Możesz pisać, jeśli chcesz i nie obawiać się śmiechu.
Każdy dźwiga własny schiz.

Return to “definicje pojęć, często zadawane pytania”