Jak będzie się czuć zdrowa psychicznie osoba zażywająca neuroleptyki ?

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Unknown
zaufany użytkownik
Status: Schizo

Re: Jak będzie się czuć zdrowa psychicznie osoba zażywająca neuroleptyki ?

Postby Unknown » Tue Feb 16, 2016 9:49 pm

Nie stawiaj mi diagnoz przez internet.
Jaka szkoda, ze nie potrafisz tej cennej porady zastosowac do samej siebie.
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

Wspaniale
zaufany użytkownik

Postby Wspaniale » Tue Feb 16, 2016 10:02 pm

Jak będzie się czuć zdrowa psychicznie osoba która przyjeła lub przyjmuje neuroleptyki ?
Jeszcze gorzej niż chora, ponieważ chora w niektórych przypadkach w stanie psychozy miewa podwyższone to, co psychotropy obniżają. Zdrowej obniży się hormony mające wpływ na odbieranie świata, więc wywoła się coś na kształt "doła". Żadnych korzyści, dlatego tego się nie ćpa, co piszę tak ogólnie a nie w odniesieniu do kogokolwiek.

Unknown
zaufany użytkownik
Status: Schizo

Postby Unknown » Tue Feb 16, 2016 10:50 pm

Dodam jeszcze, ze osoba zdrowa, a wiec taka nie majaca stanow psychotycznych, ktorej ci pseudomedycy podadza neuroleptyki popadnie najpewniej w tak zwany parkinsonizm polekowy - tak jak ja kiedys. Poza tym moze rzecz jasna doswiadczyc wszystkich innych negatywnych skutkow owych 'lekow', tak jak osoby bedace w psychozie.
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

bogdan
zaufany użytkownik

Postby bogdan » Sun Jan 22, 2017 10:06 pm

Zależy od leków, ale raczej nic sie nie powinno stać. Co najwyżej lekkie spłycenie emocjonalne oraz senność + ewentualne skutki uboczne.
We barely remember what came before this precious moment
Choosing to be here right now
Hold on, stay inside
This body holding me, reminding me that I am not alone in
This body makes me feel eternal
All this pain is an illusion

hvp2
zaufany użytkownik

Postby hvp2 » Sun Jan 22, 2017 10:57 pm

Zapewne apatia, depresja, bezwolność, przymulenie, senność, obniżenie libido.

karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Mon Jan 23, 2017 12:45 am

Będzie się czul jak na wakacjach.
nic.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Postby AntonPawlowicz » Mon Jan 23, 2017 6:07 pm

I uwierz mi - warto choc ciut otworzyć te gały i swoj maly ciasny ciemny i pusty rozumek a tez wydobyc sie z tych mrokow zupelnych ignorancji, niewiedzy i zacofania...
...A i też warto - zastanowić sie najpierw i ze sto razy zanim sie cos powie i zacznie paszczą kłapać głupio debilizmy jakies - serio warto chocby dlatego by siebie samego tak nie kompromitowac totalnie osmieszac czy sobie nie wystawiac jakiego ujmujacego i bardzo negatywnego o sobie samym "Swiadectwa"...
Wydaje mi sie, ze sama sobie wystawiasz swiadectwo powyzsza wypowiedzia i "glupio otworem swym gebowym klapiesz" :lol: . Naprawde nie umiesz dyskutowac, tak aby trzymac poziom jako taki wypowiedzi?
Nawet z poczatku wydawalo mi sie ciekawe to co piszesz, ale dalej to juz pojechales zdrowo - to totalne dno. I takie rzeczy pisze "zaufany uzytkownik". Dziwi mnie tez ze zaden z moderatorow nie reaguje na tak zenujacy poziom wypowiedzi. Chyba, ze faktycznie jestes zwyklym chamka i prostaczka, piszac w ten sposob :think:

Return to “definicje pojęć, często zadawane pytania”